Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt, hogy éreztétek, hogy...

Volt, hogy éreztétek, hogy “na, ez most biztos sikerült”? És tényleg így volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csak kiváncsi vagyok a történetetekre. Akik tesztelnek a nemvárt előtt, nekik volt egy megérzésük, hogy érdemes tesztelni? Vagy csak szimplán csináltak egy tesztet, és tényleg pozitív lett??

Én sosem merek előre tesztelni. Érdekelne, hogy volt-e valaki úgy, hogy az a bizonyos 6. érzék sugallta már elég korán, hogy sikerült?



2018. dec. 27. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én véletlenül teszteltem a nemvárt előtti nap. Valamiért végig azt hittem h reggelre megkellett volna jönni, de nem, így csináltam egy tesztet. Pozi lett 😁

Két nap múlva jöttem rá, h nem is a mensi kimaradásakor csináltam a tesztet, hanem 1 napoal előtte 😆

2018. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
3 nappal a nemvárt előtt teszteltem. Első próbálkozós hónapunk volt és valamiért fel sem merült bennem, hogy nem sikerült. Tudtam, hogy igen. Teszteltem, és emlékszem, hogy végigszaladt a teszten a minta, és első néhány mp-ben nem látszott semmi, én meg mosolyogva csak arra gondoltam, hogy "ez kevés lesz, apának bizonyíték kell, naaa... gyerünk", és megjelent a második csík. Nagyon halványan, de meggyőzően. Ma sem értem, hogy hogyan gondolhattam, hogy elsőre azonnal sikerül, és fel sem voltam készülve arra, hogy nem.
2018. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én pont fordítva voltam vele. Az első próbálkozós hónapban, 2 év megszakításos védekezés után, nemvárt előtt 2 nappal teszteltem az esélytelenek nyugalmával és negatív is lett. Aztán csak nem jött meg, így a nemvárt után 3 nappal újra teszteltem, ami pozitív lett. 13 hetes vagyok és még mindig nem hiszem el.

6. érzék a baba nemével kapcsolatba vágódott belém, de villámcsapás szerűen, soha azelőtt nem éreztem ilyet. Viszont sajnos még nem tudjuk a nemét, így nem tudok róla nyilatkozni, hogy bejött-e.

2018. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nálunk ez a 3. próbálkozós hónap. Az ovu óta folyamatosan az van bennem, hogy ez most sikerült. Nem múlt el a szokásos ovus mellfeszülés, folyamatosan érzem a hasam, olyan “nehéz” érzés van benne.

Valahogy úgy érzem, hogy ennek most sikerülnie kellett. De az is lehet, hogy csak nagyon szeretném, hogy sikerüljön... és azért érzem ezeket... hát! Majd január elején kiderül. 😊

2018. dec. 27. 15:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor így éreztem, sosem sikerült (pedig még késett is néha a nagy figyeléstől, de teszt negatív), amikor pedig már 3 napja járkáltam betéttel, mert úgyis megjön, akkor voltam terhes. És ezt mindkét gyereknél (3 ill. 8 hónap próbálkozás) eljátszottam :)
2018. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Igen, kisfiamnàl, ő a 3. terhességem volt. Az együttlét utàn 2 nappal elfogott az utcàn egy érzés, h egész biztos, H most kismama leszek/vagyok. A nemvàrt előtt 2 nappal csinàltam tesztet, pozitív is lett.
2018. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elsőre majdnem 6 évet vártunk, nála én lepődtem meg a legjobban, pedig már 8 hetes voltam akkor. 😄 A másodiknál rlőször negatív lett a teszt, de tudtam, hogy itt van. 😊
2018. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves Piroska és a Farkas! Én pontosan így vagyok. Napok óta érzem, hogy most sikerült. De még 10 nap van a következő mensiig. Remélem tényleg így van 😊 mindenképp jelentkezem 😊
2018. dec. 27. 22:04
 9/9 A kérdező kommentje:
És tényleg sikerült 😊 ezek a megérzések... ❤️
2019. jan. 14. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!