Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm,...

Lehet terhes a barátnőm, akkor is, ha minden alkalommal védekeztünk, csak mielőtt felhúztam a gumit egyszer kétszer behatoltam, de nem volt ejakulációm?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, a barátnőm 16. eddig még csak néhányszor feküdtünk le, és minden alkalommal védekeztünk, de volt egy alkalom amikor a gumi felhúzása előtt 2x 3x beraktam és kihúztam, de nem mentem el. Tudom jól hogy lehet előváladék, de annak mekkora a terhességi esélye? és mikor kihúztam direkt ellenőriztem hogy még száraz a vége, hogy biztos nem volt-e előváladék. ettől még lehetett? ez a hónap közepén történt, és a barátnőm havi vérzése már 4 napja késik(az eset óta eltelt 15 nap, és most kellett volna megjönnie). Máskor is szokott, elég rendszertelenül jön meg neki, de akkor se tudunk nem rosszra gondolni. Tud bárki valami értelmeset hozzáfűzni?:S Akár azt hogy mikor érdemes terhességi tesztet elvégezni. Nagyon aggódunk:(
2010. jún. 28. 13:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Általában a pozitív teszt biztos (a negatív szokott inkább fals lenni). Ha pozitív, azonnal orvos, az abortuszt bármikor elvégzik, és minél előbb, annál "jobb". A barátnőd viszont szerintem sose fogja kiheverni lelkileg.


Úgyhogy, imádkozzatok, hgoy ne legyen terhes!


Akár pozitív, akár negatív, szerintem menjen el orvoshoz, ha poz. azért, hgoy megbeszélje a teendőket, ha negatív, azért hogy vizsgálják ki, miért rendszertelen a ciklusa, ÉS ÍRASSON FEL GYÓGYSZERT!!!!


Ja, meg kérjetek az orvostól egy szexuális felvilágosítást is mindketten!

2010. jún. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Tényleg köszönöm Violetta, már ma délután megnézünk egy tesztet, utána a lány holnap reggel megcsinálja otthon, meglátjuk mi lesz:( írok majd egy e-mailt ha tényleg nem gond.
2010. jún. 28. 14:14
 13/19 anonim ***** válasza:
írhatsz nekem is, de írhatsz ide is, hogy mások számára is hasznos lehessen. remélem minden rendben lesz.
2010. jún. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől tuti nem lett terhes, ne aggódj. De a fejleményekre én is kíváncsi vagyok.
2010. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
egyenlőre túl vagyunk egy idegtépő délutáni teszten, tudjuk hogy reggel jobb elvégezni de annyira izgultunk már hogy nem bírtunk várni, szerencsére ez 100% osan negatív, még csak halvány csik se volt, tökéletesen 1 kontrol csík volt és más semmi, holnap reggel a barátnőm otthon megcsinálja felkeléskor a második tesztet, akkor kiderül:S viszont ha továbbra se jön meg a menstruációja mikor érdemes újra tesztelni? esetleg orvoshoz fordulni?
2010. jún. 28. 22:35
 16/19 A kérdező kommentje:

fuuuuh, minden rendben, negatív: ) Azt hiszem a történtek örök tanulság lesz, hogy sosem lehet eléggé biztos abban az ember, hogy védekezik, hiszen mi is tudtuk jól hogy gumi kell, de sose gondoltunk bele hogy ennyire szigorúan mindent be kell tartani, de ezentúl odafogunk figyelni arra is hogy mikor van középidő, meg hogy semmi kétséges dolog ne történjen. Az elmúlt napok életünk leghosszabb és legszörnyűbb napjai voltak, de talán mindkettőnknek jó tanulság, és csak ezzel is közelebb kerültünk egymáshoz. köszönöm mindenkinek a hasznos hozzászólásokat és a segítséget.


(U.I: Ha továbbra se jön meg neki, mit érdemes csinálni? újra tesztelni kell valamikor? esetleg meg kell várni a következő havit? orvos?:S)

2010. jún. 29. 07:03
 17/19 anonim ***** válasza:

örülök, hogy végül jó lett a történet vége. nem baj, legalább ennyivel tapasztaltabbak vagytok és látom volt tanulsága a dolognak.

újabb teszt szerintem felesleges. a napokban biztos meg fog neki jönni, de ha mégse, akkor érdemes orvoshoz fordulni

2010. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Vilcsianyuja ***** válasza:
Semmi probléma nincs azzal, ha késik a barátnőd mensije, akár egy hetet, akár kettőt is. Nem mindenkinek mindig óramű pontosságú. Még azoknak is lehetnek néha "zavarok", akiknél már beállt korábban a pontos mensi. Lehet, hogy a barátnőd már a szex óta azon agyalt, nem esett-e teherbe, és ez épp elég volt neki, hogy bestresszeljen és persze ettől pont nem jön meg neki... de ez stressz nélkül is előfordulhat. viszont ebből láthatod, hogy a középidőt figyelni se 100% biztos megoldás, mert nem tudhatod, a következő mensi vajon pontos lesz-e, mert mindig az az előtti -14. napont van a peteérés, nem az előző mensi utáni 14-en. Vagyis ha a ciklus hossza épp változik, akkor fogalmatok se lehet, mikor is van pontosan... Csak használjátok azt a gumit szorgalmasan, és vegyetek sikosítót, már bármelyik hiperben lehet kapni. Valamit segít az érzésen.
2010. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszi szépen, de sikosítóra nincs szükség:D nagyon szeretjük egymást és bőven van ott nedvesség ahol kell:P
2010. jún. 29. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!