Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi alapján csináltok tesztet...

Mi alapján csináltok tesztet a nemvárt előtti napokban? Nem értem!

Figyelt kérdés

Érzitek valahogy,h baba van,vagy mi visz rá titeket,h csináljatok tesztet?Talán ez az első hónapom fél éve,h tojcsis nyákom volt pár napja,bele is húztunk,de nem tudom lesz e belőle babóca.....

Szóval meséljetek,mit figyeljek,h a nemvárt előtt én is tesztelhessek? Köszi


2010. jún. 28. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem aki koran csinal tesztet az csak azert csinalja mert kivancs es turelmetlen, mint ahogy en is az voltam. Mensi elott 4 nappal teszteltem pozitivat, semmi jele nem volt a terhessegnek, nem ereztem semmit. Egyszeru kivancsisag volt.
2010. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsiságból csináltam tesztet a nemvárt előtti napnokban. Bár nálunk mindegyik gyerek első hónapban sikerült. Szóval nem számolgattam meg ilyenek...
2010. jún. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én se hiszek a női megérzésben. sokan egyszerűen csak kíváncsiak. én is kíváncsi vagyok sokszor, de inkább kivárom, hogy megjön-e. jobb, mint egyszer csalódni a teszt miatt, majd a menzesz miatt. neked is ezt javaslom. legalább a tesztre se megy a pénz. végül is csak pár napról van szó.
2010. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsiságból csináltam, mert nem bírtam már kívárni azt a pár napot a mensiig.

Igazából nekem baba és vérzés előtt is tök ugyanazok a tüneteim voltak, de egyszercsak egyik hónapban mensi előtt két csíkos lett a teszt, ennyi :)

2010. jún. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Jó nektek,h kíváncsiságból megcsináltátok,és pozi is lett! JÓ lenne,ha lassan én is pozit tesztelhetnék....

Majd idővel,remélem...

2010. jún. 29. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!