Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meglepően hosszú ciklus után...

Meglepően hosszú ciklus után a következő ciklusotok milyen hosszú lett?

Figyelt kérdés

Azt olvasatlan, hogy a nagyon hosszú ciklusnál elmaradhat a peteérés ezért a következő ciklusban jóval hamarabb következhet be így rövidebb lesz a ciklus.

Valakinek volt már ilyen?

Nekem az utolsó 47 napos volt.



2018. dec. 30. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 45 napos után is volt 60 napos, volt 26 napos is.

Aztán egyszercsak beállt és 33-35 napos lett.

2018. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

És az ilyen hosszú ciklusaidban volt peteérésed?

Én most vagyok a 19. napon ovu tesztelek de még nem pozitív.

A 47 naposnál 5 napon keresztül pozitív volt. De szerintem akkor nem repedt meg csak próbálkozott a szervezetem.

2018. dec. 30. 20:48
 3/4 piroska és a farkas ***** válasza:
Nekem 49 napos ciklus utàn kb 10-12. napi együttlét ből lett pozitív teszt. Mit ne mondjak, meglepődtem, kb a 46. napon csinàltam tesztet, és végig gondolva, hogy mindenféle ok miatt az volt az egyetlen együttlétünk a hónapban, tehàt olyan koràn volt peteérésem, mint még sosem, eléggé megdöbbentem. Két kisgyermekem 35 napos ciklus 21.napjàn fogant, most meg... :)
2018. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 45 napos volt a leghosszabb, utana 40 napos lett, majd 35, vegul beallt 28 napra, de most megint van valami, mert 29napnal tartok es nem erzem, h meg akatna jonni, teszt negativ... :( Most volt peteeresem, doki nezte, de elotte sajnos, ezt nem figyeltem...
2018. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!