Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem merek lefeküdni a barátomm...

Nem merek lefeküdni a barátommal, mert félek terhes leszek, fogamzásgátlót nem szedhetek és rengedtegszer olvastam az oldalon hogy elszakad a gumi. De már nagyon szeretnénk, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2019. jan. 1. 17:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Olvass utána, hogy hogy kell használni és nem szakad el.

Mert aki tudja, annak nem szakad el.

Csak a bénáknak.

2019. jan. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%
Kézimunkázzatok. Vagy másik lyuk. Tuti nem leszel terhes.
2019. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Naptármódszer plusz az óvszert kenjétek be spermiciddel. Mi évek óta így védekezünk, egyszer sem lettem terhes.
2019. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Tudom hogy kell használni.

Sokat kézi munkáztunk, oráloztunk, váltani szeretnénk.


Köszönöm a válaszokat

2019. jan. 1. 18:18
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Megfelelő méret, használat mellett nem szakad ki.

Akinél kiszakad, az pont selejtest fogott ki, ami szintén nagyon ritka, vagy nem megfelelő méretűt használt, vagy nem megfelelő módon.

Én hosszú évekig védekeztem így, és itt ne 1-2 évet képzelj el, hanem sokkal többet és soha egy sem szakadt ki!

2019. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Ha ennyire fosol tőle, akkor még túl fiatal vagy és ne is feküdj le senkivel.
2019. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem miért kell ilyenből egyből arra következtetni, hogy tul fiatal........ van aki jobban tart gyermektől mint más. Komolyan az is megfordult a fejemben hogy pasi vagy, akinek mindegy felcsinál e valaki vagy nem.


Én is 28 vagyok és jövőhéten tervezem az első aktusom, mert én is parázok vagyok, nekem is csak az óvszer maradt. De már képtelen vagyok tovább várni. Akik itt írják hogy azert lett gyerek, mert kiszakadt a fele kamuzik, és nem akarja bevallani hogy nem védekeztek.

Ne parázz. :) ha meg gond lesz még eseményutánit bevehetsz.

2019. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Használjatok síkosítót és nem fog kiszakadni.
2019. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

23 éves vagyok. A 12évesekhez képest akik már csinálják tényleg nem vagyok fiattal. Párommal 4év barátság után jöttem össze 4 hónapja, ugy gondolom itt az ideje és tényleg nagyon szeretném már.

Elég nedves vagyok mindig, igy bár sikositot használunk majd de nem félek attól, hogy amiatt szakadna ki :)

2019. jan. 1. 18:50
 10/17 A kérdező kommentje:
A barátomnak a masculan fehér (pure) kicsi volt. Most lifestyles skin large-ot vettem, az jó lesz méretben?
2019. jan. 1. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!