Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem merek lefeküdni a barátomm...

Nem merek lefeküdni a barátommal, mert félek terhes leszek, fogamzásgátlót nem szedhetek és rengedtegszer olvastam az oldalon hogy elszakad a gumi. De már nagyon szeretnénk, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2019. jan. 1. 17:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt mi honnan tudjuk, hogy jó lesz-e a méret? :-)
2019. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ne te vegyél a barátodnak óvszert. Ő tudja a méretét, ő vegyen annak megfelelően óvszert. Utána ha megvan az, ami megfelelő, akkor már természetesen te is vásárolhatsz, ha úgy van.

Amúgy meg vannak olyan síkosítók, amik esetleg hatással lehetnek az óvszer anyagára, de ha egyébként fel vagy izgulva, akkor szükségtelen a síkosító.

2019. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem volt még neki sem aktusa, így nem tudja mi a jó méret együttléthez. De nagy neki. Igy gondoltam/gondoltuk a large jó lesz neki.
2019. jan. 1. 20:13
 14/17 anonim válasza:

Szia! Nézd meg ezt a reklámot, garantálom hogy elmegy a kedved a gyerekvállalástól, probléma megoldva: https://www.youtube.com/watch?v=DTCGnnjKSBs

Használd nyugodtan az óvszert, nem szakad az el olyan könnyen. Ha mégis megtörténne, akkor ott a sürgősségi fogamzásgátló tabletta ami sajnos vényköteles ezért hamar kell orvoshoz menned és kiváltanod, 72 órád van az aktustól számítva bevenni különben már csak az abortusz marad megoldásként.

2019. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Utolsó nem értem minek küldted el a YouTube linket.


Imádom a gyerekeket, 6évet bébiszitterkedtem napi 8 órát, sőt volt hogy többet, de jelenleg még nem szeretnék sajátot, pont azért ez a kérdésem.... nem kell el venni a kedvem a gyerekektől.


A válasz második részét köszönöm.

2019. jan. 1. 21:49
 16/17 momoka 2002 ***** válasza:
Ha tisztaban vagy a ciklusoddal es valamennyire rendszeres es tudod kb. az ovulaciod idopontjat, akkor kiszamolhatod mikor nincs esely a teherbeesesre. Pl. Menzi utan kozvetlen. Vagy ovu utan 2-3 nappal egesz a kov.menziig. teherbeesni a legnagyobb esely az ovu elotti 4-5 nap esetleg utanna 1-2. Azonkivul nyugodtan lehettek egyutt persze ovszerrel igy dupla vedelem van.
2019. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vehetsz ovulációs tesztet is,azzal simán belövöd mikor van peteérés,és akkor nem szexeltek.
2019. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!