Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a terhességi teszten 1erős...

Ha a terhességi teszten 1erős csík volt, alatta pedig első perctől kezdve halvány fehér, az negativ ugye?

Figyelt kérdés
2019. jan. 2. 19:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én mintha lattnèk ott egy halvanyasodik csíkot 😁 szerintem tesztelj újra egy érzékenyebb tesztel :) majd írd meg mi lett az eredmény 😊
2019. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
ma is teszteltem.a masodik csik olyan volt mint az utobbi,talan lehet hogy vilagosabb. 🥺 ma van a 6.nap hogy késik. Jele nincs hogy meg akarna jonni. Viszont a melleim nagyon feszülnek reggel óta,ami nem szokott soha.Várok még pár napot,és megismétlem a tesztelést.remélem par nap mulva nem csak halvány csíkot fogok látni,hanem sötétet! 🥰☺️
2019. jan. 3. 22:48
 13/15 anonim ***** válasza:
Képet tudsz fel rakni a mai tesztről?
2019. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 -Jani- válasza:
100%
Hát, minden hozzászólásod egyebe véve én az mondom terhes vagy. Persze még nem szabad beleélni magad nagyon, vegyél másik típusú tesztet és ismételd amíg tényleg nem egyértelmű az eredmény (de a reggeli első vizeletnél). A halvány csak is csík, tehát pozitív eredmény. Aztán konzultáció a nőgyógyásszal egy ultrahangra.
2019. jan. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Teszteltél azóta? :)
2019. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!