Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35-40 napos cikkusaim vannak....

35-40 napos cikkusaim vannak. Ez még normális? Másnak is van ilyen hosszú ciklusa?

Figyelt kérdés
Sose érdekelt, hogy hány nap, sőt, nem is tudtam jól, hogy hogyan is kell számolni. Azt hittem a menstruáció végétől számoljuk az új ciklust. Lassan babát tervezünk, ezért kezdtem foglalkozni ezzel. 6 évig szedtem fogamzásgátlót, 2 éve hagytam abba, mert folyton pecsételtem mindegyiktől. Azóta beállt erre a 35-40 napra. Másnak is van ilyen hosszú ciklusa? Mennyi idő után sikerült teherbe esni ?
2019. jan. 3. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

35 napos a ciklusom, elsőre összejött a baba.

A 35-40 nap még nem számít extrémnek.

2019. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne
2019. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a ciklus hossza a mérvadó,hanem,hogy van-e ovulációd.Egyébként a 35 nap még a "nagykönyv" szerint is normális,de azt nem gondolnám,hogy származhat-e valami gond abból,ha nem 35,hanem 40 napra jön meg néha.
2019. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első gyerek előtt nekem is nagyon hosszú ciklusaim voltak, 38-40-43 napos is. Februárban kezdtünk próbálkozni, áprilisban már nem jött meg. Szóval nálam nem volt ezzel gond.
2019. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első gyerek előtt nekem is átlag 35 naposak voltak. 4 hónap után jött össze a baba. Utána az évek alatt beállt rövidebbre (28-30 nap), második baba 2.aktív hónapban megfogant. Aztán még rövidebb lett a ciklusom, átlag 26 naponta jött meg. A 3. egyetlen nem védekezős, középidőben történt aktus eredménye.
2019. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!