Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késői peteéréses hónapban...

Késői peteéréses hónapban lett valaki terhes úgy hogy egyébként normális ciklusa volt csak abban a hónapban volt hosszú és babás lett?

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát most én lehet így vagyok. Nekem mondjuk vetélésem volt az előző hónapban. 38 napon vagyok most. De még nem teszteltem. Mert 5 nappal nembárt előtt voltunk együtt védekezés nélkül. Te kérdező?
2014. okt. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom:( Nekem ma van a 31. nap és a 25. napra tette a fertilityfriend a peteérést. Eddig mindig a 15. nap volt és 28-29 de legtöbbször 30 napos ciklusok. Azt hittem ebben a hónapban nem volt peteérés de ha ma sem jön meg akkor már hosszabb mint eddig bármikor. Még sosem volt ilyen, majd meglátjuk mi lesz belőle:)
2014. okt. 25. 14:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom Mikó lehetett peteérésem. Nem tudom nem-e a vetélés kavar csak be. Bár azt mondják,hogy időre meg kelett volna Jöjjön. Mindig szabályos volt a ciklusom. Tesztet nem csináltál? Nekem már van egy Kisfiam egyébként. Neked első lenne?
2014. okt. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, első:) Tesztet még nem szeretnék csinálni, várok 1-2 hetet, ha addig nem jön meg megcsinálom, feleslegesen nem szeretnék negatívat. Azért ird meg ha nálad lesz fejlemény:)
2014. okt. 25. 15:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem. Kétszer is. 32 napos ciklusaim mellett rendesen 27. és 28. napon lett babó.
2014. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De akkor neked 32 naposak a ciklusaid. Nekem ha igy van 30 nap helyett 40 napos lesz, azért furcsa.
2014. okt. 25. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, 32 naposak a ciklusaim és a peteérésem abban a két hónapban olyan későre esett!
2014. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!