Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Előbb jött...

Lehetek terhes? Előbb jött meg, kevés vérzéssel.

Figyelt kérdés

Sziasztok

A kérdésem a következő lenne: Párommal szilveszterkor együtt voltunk, kihúzásos módszerrel "védekeztünk" .

A menstruációm ma jött meg, de előbb, mint kellene, és sokkal kevesebb, élénkpiros vérrel.

Fenn áll az esélye, hogy terhes lehetek?



2019. jan. 3. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem
2019. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Kicsi az eselyra
2019. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Folytatódott a vérzés, vagy abbamaradt? Nem mindegy.

Nekem épp az esedékes menstruációm napján volt viszonylag erős vérzésem. Azt hittem kezdődik a menstruáció, mert tényleg egy evőkanálnyi vér volt a vécépapíron mikor megtöröltem, és utána még a betéten is nagy sötétbarna folt lett. Viszont másnapra elmúlt, mintha mi se történt volna. Mikor három nap múlva sem tűnt úgy, hogy folytatódni akarna, teszteltem, és pozitív lett.

Szóval te ismered a menstruációdat, ha úgy érzed, a mostani furcsa volt, tesztelj.

2019. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mindenképpen furcsa volt, viszont folytatódott ettől függetlenül, még mindig van, bár már nagyon kevés, és az egész kevés volt. És persze rövid. Valószínűleg ma már elmúlik, így lett 2,5 napos.

Tesztelni még nem tudok :/

2019. jan. 5. 15:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem
2019. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, és a 'kihuzasos modszer' ahogy te nevezed nem biztonsagos egy olyannál, aki nem akar gyereket!
2019. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha nem, akkor mivel lehet magyarázni a kevesebb és előbb megjövő vérzést?
2019. jan. 8. 06:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Bármi megzavarhatja egy ciklust. Nem vagyunk robotok

Soha senkinek se volt még percre pontos szerintem

2019. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!