Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnék könnyen teherbee...

Hogyan tudnék könnyen teherbeesni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék kisbabát eddig volt is rá példa hogy védekezés nélkül együtt voltam a párommal, még sem jött össze ( 1 héten 1-szer tudunk együtt lenni azt tudni kell)

A mensi ciklusom változó általában 36 naposak, de nem tudom pontosan mikor lehet peteérésem és mikor vagyok termékeny.

Valami módszerrel bárki szolgálna azt megköszönném.



2019. jan. 4. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
LH teszt vagy ami jobb a homerozes, mas praktikarol nem tudok...
2019. jan. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudf meg mikor van az ovud (ovu teszt!) es akkor legyetek egyutt. Ennyi a recept. Szedj vitaminokat esetleg.
2019. jan. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Meg kellene nézni, nemzőképes-e egyáltalán a férfi.

A patikában van fertilitás teszt.

2019. jan. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Először is kivizsgálásokkal kezdeném, mert ma annyi hormonális eltéréses betegség van, hogy borzalmas gyakori, hogy alaki emiatt nem esik teherbe. Szóval én ezzel időt spórolnék és megnézetném mindkettőnket még most az elején.
2019. jan. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Lehet tesztelgetni meg dokihoz rohangálni, de első körben én inkább azt mondanám, hogy nyugi és csak élvezzétek egymást. A gyakoriságon lehetne dolgozni kicsit, h ne kerüljétek el a peteérést, de alapvetően felesleges már a legelején rágörcsölni a dologra.
2019. jan. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mióta nem sikerül teherbe esned?


Az az igazság, hogy heti egy alkalom elég necces. Mi mindhárom gyermekünket heti két-három együttlétből kaptuk nagyon könnyedén, hiszen így kb. három naponta voltunk együtt, a peteérést ezzel el lehet csípni, és a férfi is mindig kellő mennyiséggel szolgál, nem is kényszerből csináljuk ennyiszer, nincs rágörcsölés.


Ha még csak most kezdtetek próbálkozni és fiatalok vagytok, én sem görcsölnék, csak nagyon megadnám a módját az igazi szerelmes együttléteknek. Ha már több mint fél-egy év eltelt, akkor is először a gyakoriságon próbálnék változtatni - nyilván nem lehet egyszerű, ha munka miatti távollét miatt alakult így - hiszen be lehet szedni akármilyen csodabogyót, és ki lehet vizsgáltatni akármit, ha egyszer elkerülitek a peteérést, akkor nem lesz baba sajnos.

2019. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A méhpempő segít a hormonháztartás helyreállításában, akár a cikluséban is, illetve a maca kivonat is nagyon hasznos, de érdemes minőségieket választani.A párodnak is jó a maca és a szelén pótlás.

Sok sikert!

2019. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!