Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudom, hogy terhes...

Honnan tudom, hogy terhes vagyok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor túl lettem az első együttlétemmen és nagyon félek, hogy terhes lettem. Bár védekeztünk, de volt egy pillanat amikor még nem volt rajta gumi és úgy dörzsölte hozzám. Ezután tette be, így lényegében be kerülhetett a szervezetembe a spermium hiszen az előváladékban is van valamennyi. Utána olvastam, de nem tudom eldönteni, hogy csak a ciklusomat érzem, vagy terhes lettem-e. Mikortól számítva biztos?

16l



2019. jan. 5. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha pozitív a teszt, akkor terhes vagy
2019. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
"Dörzsöléstől" nem lehet teherbe esni,ennyire ne legyél már ütődött.
2019. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennek még egy hete sincs, szóval egyelőre nem érezhetsz semmit, akkor se ha terhes lennél. Esemény utánit meg már lekésted.

Mikor kellene megjönni?

2019. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3. Elvileg 9.-én...ezért írtam, hogy nem tudom eldönteni, hogy melyiket érzem.
2019. jan. 5. 21:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehetsz terhes, ha gumi nélkül betette a hüvelyedbe (mindegy mennyi időre), vagy friss spermába mártott ujjal megujjazott.


Más esetben nem. Ha a hasadra/bugyidra/fülcimpádra élvez, vagy ha kívülről hozzád dörzsöli magát, akkor nem. Ha előbb magához nyúl majd téged simogat, akkor sem. Ha megiszik egy pohár spermát majd kinyal, akkor sem. De a saját biztonságod és megnyugtatásod érdekében olvass utána, hogy pontosan hogyan eshetsz teherbe vagy kaphatsz el betegséget, mielőtt újra szexelsz. Hidd el, amíg nem tudod magadtól ezeket, addig minden alkalom után aggódhatsz, amíg egyszer baj nem történik.

2019. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Oké, nem tudtam mit értesz azon, hogy "érzed a ciklusodat".

Ha 9-én kell megjönnie, akkor elvileg túl voltál a peteérésen szilveszterkor, de azért annyira pontosan ezt se lehet tudni.

Azt még mindig nem értem, hogy akkor betette-e gumi nélkül vagy sem.

Ha nem, akkor nem igazán lehetsz terhes.

2019. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
14en csinalj egy tesztet ha addig nem jon meg. Elobb ne es legközelebb ne dorzsizzetek gumi nelkul aztan nem lesz mint rágodni.
2019. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg. Most ha elvileg nem vagyok terhes akkor mi van?
2019. jan. 10. 06:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy terhrs, akkor késik.

Ha meg terhes vagy, akkor azért nem jön meg.

Csinálj egy tesztet. (Teggel, első pisiből!)

2019. jan. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Reggel*
2019. jan. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!