Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy száradási csik?

Pozitív vagy száradási csik?

Figyelt kérdés

Van 2.csik az biztos keresni nem kell rajta lehet képen nem látszik annyira . Nem tudom eldönteni ha akarom van színe a csiknak ha akarom nincs :/ walentin 10es teszt

[link]



2019. jan. 5. 22:21
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/166 anonim ***** válasza:
100%
88 vagyok. Én ebben sem hiszek hogy 10 es meg 25 ös...Az előző terhességemnél is a 25 ös hamarabb mutatta mint a 10 es vaterás...
2019. jan. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/166 A kérdező kommentje:
Nekem eddig gabriel, walentin, facelle tesztek voltak. Valami csak van ha mindegyik más erősségű és mindegyiken van valami . Egyébként tényleg ezért nem jó idő előtt tesztelni , de hát aki annyira vagyik rá nem tudja megállni. Pláne h én most nem is dolgozok itthon vagyok 8orabol 7et jár a fejemben. Mind1 legközelebb 2 nap múlva reggel tesztelek
2019. jan. 8. 08:01
 93/166 anonim ***** válasza:
100%

Hat sajnos már erősebbnek kene lennie ha az eddigi ultra halvany csíkok babát jeleznenek! :( Ha nem is erősnek, de egyértelműnek !

Én a helyedben nem élném bele magam !


Jártam már én is így egy párszor :(


Azóta megfogadtam soha nem tesztelek azelőtt hogy késne , felesleges idegeskedés és stressz !

Te is túl korán teszteltel .... ilyen ciklussal ami neked van én legkorábban 30. Napon tesztelnek (ha jól emlékszem 22-29 napot írtál) előbb nem !


Szerintem ne tesztelgesd a teszteket , vegyél egy olyat amit már ezidáig elvégeztel (pl facelle vagy Gabriell) és azt csináld meg és hasonlítsd össze a korábban elvegzettel !


De hangsúlyozom ne keseredj el , a gyakori is tele van ilyen jellegű kérdésekkel , és tesztekkel, van ahol baba lett belőle van ahol nem !


Drukkolok ! 💕💜

2019. jan. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/166 A kérdező kommentje:
Utolsó teljesen igazad van , felesleges 15fele tesztel tesztelnem. Ma elmegyek rossmanba veszek pár facellel tesztet mivel az a legutolsó tesztem (gabriel volt a legerősebb utána ez ) és azzal fogom összehasonlítani. Nekem soha nem volt ilyen egyébként hogy előtte pár nappal is pozi legyen. 1x volt a predictornal 2 halvány de az valahogy 9-10dpo az összes többi negatív volt utána a predictor is . Tudom hogy itt van , remélem velünk is marad 💖
2019. jan. 8. 08:34
 95/166 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok, hogy erősödjön!
2019. jan. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/166 A kérdező kommentje:
Énis nagyon. Köszönöm !!🤗😙
2019. jan. 8. 12:17
 97/166 anonim ***** válasza:
100%
79/96-os vagyok. Hát én a tiédet is csak ha nagyon-nagyon szugeráltam, akkor láttam valamit és olyan volt, mint neked az utolsó, amin én már sajnos nem is látom :( mindegy, nekem sajnos úgy tűnik nem sikerült, mert ma hirtelen megjött... még a vártnál előbb is, de szerintem azért mert túlaggódtam a témát. Azt hiszem ennyi idegeskedés elég is volt, túl sokat dekkolok a gyakori kérdésen. :D Remélem jön, ha jönnie kell :) nektek is sok sikert csajok!
2019. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/166 A kérdező kommentje:

Sok sikert kívánok hozza , biztos nemsokára összejön nektek is . Új hónap új remény! Most a magam nyugtatására egymás mellé tettem a teszteket , minimális sötétedést latok. Egyébként én most jöttem rá hogy hiába ott van aminek ott kell lenni , nem olyan egyszerű azt fotózni:D én élőbe sokkal sokkal erősebben egyértelműbben látom meg így képeken szinte negatív .

Ne keseredj el , biztos hogy sikerül nektek is !!!!

2019. jan. 8. 13:35
 99/166 A kérdező kommentje:

Idegesített a reggeli halvány , gyorsan elküldtem a tesómat másik tesztért ugyan abból a reggeli vizeletből csináltam másik tesztet (talán valamivel jobban látszik)

Amint lesz 2 erős csíkos tesztem, eskü abba hagyom a tesztelgetést 😂

2019. jan. 8. 13:42
 100/166 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várom a továbbiakat. :)
2019. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!