Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy száradási csik?

Pozitív vagy száradási csik?

Figyelt kérdés

Van 2.csik az biztos keresni nem kell rajta lehet képen nem látszik annyira . Nem tudom eldönteni ha akarom van színe a csiknak ha akarom nincs :/ walentin 10es teszt

[link]



2019. jan. 5. 22:21
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
 161/166 A kérdező kommentje:

Utolsó utolsónak . Igen biztos hogy van benne valami , tul aggódtam stresszeltem de őszintén ki az aki cseppet sem idegeskedik?! Akárhány barátnőm volt terhes , ők nem a tesztek miatt hanem elbizonytalanodtak hogy tényleg jó anyák lesznek e , rájönnek hogy az életük más irányt vesz stb .

Tőlük jobban nem idegeskedtem . Olyan teren megnyugodtam hogy inkább most mint később, ha ez a baba ennyitol elment ... remélem azért olyan sokat nem várat magára viszont biztos hogy másképp fogom csinálni!

2019. jan. 13. 20:57
 162/166 anonim ***** válasza:
93%
Nem azt mondtam, hogy nem kell egyáltalán idegeskedni, de túl sokat foglalkoztál a témával... addig nem is kellene tesztelni, amíg a nem várt napja el nem jön, felesleges idegeskedés okozol magadnak. Hidd el, majd ha nem ezen pörögsz állandóan, akkor egyszer csak nem fog megjönni és kérdés sem lesz, hogy látszik a csík, vagy sem! Ezt pedig nem értem, hogy egyelőre nem is próbálkoztok?! Basszus csak élvezzétek egymást és az időt együtt, nem próbálkozásnak hívnám :) egészséges idegeskedés belefér, de ez kicsit sok lett :)
2019. jan. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/166 anonim ***** válasza:
100%

Igen tok igaza van az utolsónak ...

tapasztalatból írom

Én is voltam így mint te és pontosan ez lett a vége mint nálad !

Amikor terhes lettem akkor már annyira ki volt a hangyam az egész témától hogy meg a teszt vásárlást is húztam 3 napig !


Aztán olyan full pozitív lett hogy azt hittem elajulok ! Akkor már késett 2-3 napja!

Ennyit erről , nem figyelgettem magam , nem szamolgattam semmit! És abban a hónapban egyetlen egyszer voltunk együtt tehát nem is dolgoztunk annyira rajta !


Lazits! Semmiképp nem tesz jót hogy ha ennyire bele forgatód magad !


Fel a fejjel! ☺️☺️☺️

2019. jan. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/166 anonim ***** válasza:
44%

155 ös vagyok, nekem is megjött időközben , erős görcsökkel. Nem baj, új hónap új remények.

Én nem hiszem, hogy aki viszonylag régebb óta próbálkozik, tud teljesen nyugodtan várakozni, idegeskedés nélkül , valamint meg tudja csinálni hogy szándékosan nem gondol rá, hátha most sikerült. :)

Aki ilyen tudatos, ennyire uralni tudja magát és az érzelmeit arra felnézek :)

Én pl. nem vagyok ilyen, tudom, csak akkor nyugszom meg, ha majd valóban sikerül a baba.

És én meg ebben nem hiszek, hogy ha idegeskedek, attól majd ilyen korai vetélés/ kémiai terhességet "bevonzok" meg előidézek.

Számos nő van, aki nem tervezi a terhességet vagy egyáltalán nem is akarja, mégsem vetél el...Ha ez így lenne, nem kéne abortusz.

2019. jan. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/166 anonim ***** válasza:
Én is sokat gondolok rá persze, de nem járatom magam felesleges tesztelgetéssel egy héten keresztül és odaképzelek olyat, ami nincs.. aztán meg persze hogy koppanok. Így meg várom, hogy ne jöjjön meg, de ha mégis akkor na bumm.. majd következő hónapban. Nyilván más, ha valaki 1 év után sem esik teherbe, de 1 éven belül még normálisnak mondható! Addig pedig megkímélem magam a felesleges idegtől, mert sem nekem, sem a környezetemnek nem tesz jót!
2019. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/166 A kérdező kommentje:
Tudom lányok igazatok van sokmindenben de ha nem tesztelek korán, késes után 3 nappal akkor is pozitív lett volna a teszt , és aki tervezi a babát nem hiszem hogy késés után 2hettel tesztel majd( biztos van ilyen de a többség nem hiszem hogy addig vár). Az idegeskedésnek nem sok köze van szerintem se hozza, ennyitol egészséges magzat nem megy el, megindult valami aztán nem fejeződött be , de mondom ugyan ez lett volna ha az első tesztet 3 nap késéssel csinálom. Ettől függetlenül persze h szeretnénk, de más célokat is tűzünk ki magunk elé, ha közben sikerül hát örülünk. :)
2019. jan. 14. 16:03
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!