Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy száradási csik?

Pozitív vagy száradási csik?

Figyelt kérdés

Van 2.csik az biztos keresni nem kell rajta lehet képen nem látszik annyira . Nem tudom eldönteni ha akarom van színe a csiknak ha akarom nincs :/ walentin 10es teszt

[link]



2019. jan. 5. 22:21
 111/166 A kérdező kommentje:
Predictort *
2019. jan. 9. 11:01
 112/166 A kérdező kommentje:
109 # igen érdekesek ezek a tesztek:D nekem a 2 nappal ezelőtti 25os erősebb volt a gabriel mint most bármelyik. Küld el a predictor teszted,nekem is van 2 nappal meg 1 nappal ezelőtti predictor elküldöm enis neked hátha segít
2019. jan. 9. 11:06
 113/166 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igazat kell adnom a 108. válaszolónak. 4 nap alatt már egyértelmű erősödést kéne mutatnia a tesztnek.


Én a helyedben nem szenvednék itt a csíkokkal, vannak magánlaborok 3000 forint egy HCG vérteszt. és még aznap küldik az eredményt. A vér meg nem hazudik.


Hallod ugyanígy beleéltem magam annak idején amikor sziintén 3-

4 darab tesztem ilyen hasonló lett de 1 hét alatt sem erősödött... nagy pofára esés volt :( és nagyon ki voltam lelkileg ezmiatt. Full beleforgattam magam, a munkahelyemen azon kattogtam, hogy milyen indokkal tudnék kimenni hogy tesztet vegyek. Tényleg az örület határára kerültem, tegyük hozzá nagyon vágytam is rá 2 vetélés után gondolhatod mennyire. És nem .... tesztek halványak maradtak, irány doki, ultrahang vérvétel negativ. nincs terhesség. Abban a hónapban meg sem jött a mensim csak norcoluttal.

Ezt csak azért mondom neked, mert igen is ha rápörgeted magad, hidd el, hogy olyan mértékben képes a szervezet működni, hogy egyszerűen nem fog megjönni a mensi de nem azért mert terhes az ember, hanem mert annyira beleforgatja már magát, hogy ez ki hat a szervezete működésére.

Ezt csak azért mesélem el neked, mert látom mennyire vágysz a babára, és tudom mit érzel. És őszintén együttérzek veled, de sajnos egyáltalán nem biztos hogy baba van a dologban... Ne legyen igazam!


Remélem nem bántottalak meg, nem állt szándékomban, de hidd el tudom miről beszélek...


Ha nincs lehetőséged magánlaborba menni, vegyél egy digitális clearblue-t, nem kell csikokat keresni, kiirja hogy + vagy - és hogy hány hetes kb.

És ha az viszont negativat mutat kb azt is 100%-ra veheted (az ritka esetben téved)

2019. jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/166 A kérdező kommentje:
Utolsó tudom h benne van a pakliba azért aggódok hogy nem erosodik. Viszont menses sehol ,hcg a vizeletembe mindig van . Van jelenleg 3 féle tesztem,ha látom hogy van értelme hétvégén veszek digitálisat de ha a 10es ennyire halvány a 30-50es tuti negatív ezért azzal várni akarok
2019. jan. 9. 11:17
 115/166 A kérdező kommentje:
Egyébként szemmel láthatóan minimálisan erősödött ami azért tartja bennem a lelhet hogy nem halványodik. Az első teszteken a szin csak több óra után látszott az utolsó kettőn rögtön
2019. jan. 9. 11:28
 116/166 anonim ***** válasza:
En se akarlak elkeseriteni, de mult honapban, az ennel erosebb, de halvany csikom, naprol napra, csak alig erosodott...😭
2019. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/166 A kérdező kommentje:
Most nagyon elkeseredtem:(((((
2019. jan. 9. 11:43
 118/166 anonim ***** válasza:

109 es vagyok ez az egyik reggeli tesztem, közben megnéztem, corax a neve


[link]


Ez meg a predictor


[link]


Mind a kettő 25 ös elvileg...

2019. jan. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/166 anonim ***** válasza:
megint a 109 es vagyok. Lemaradt : az elsőn kb semmi nincs , a predictor meg szürke, ami szerintem rózsaszín kéne legyen
2019. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/166 A kérdező kommentje:

Pedig a predictor szép erős. Ez az én tegnap délutáni predictorom , annyi h nekem tuti rózsaszín, de a tiéd látványosabb. Azért ne add fel , sok olyat olvasok hogy később mutatja , és ha azt nézzük én is kitudja hanyadik dpo-n kezdem el tesztelni lehet 11-12

[link]

2019. jan. 9. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!