Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy száradási csik?

Pozitív vagy száradási csik?

Figyelt kérdés

Van 2.csik az biztos keresni nem kell rajta lehet képen nem látszik annyira . Nem tudom eldönteni ha akarom van színe a csiknak ha akarom nincs :/ walentin 10es teszt

[link]



2019. jan. 5. 22:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/166 anonim ***** válasza:
100%
2. Kep alapjan pozi + :)
2019. jan. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/166 A kérdező kommentje:

20as köszönöm 😊😊😊😊

Utolsónak is köszönöm a bíztató választ, tudom h a tényen nem változtat ki mit lát és gondol , de jól esnek a biztato szavak ( megnyugodtam hogy nem én kezdek bedilizni hogy beképzelem)

Szóval köszönöm!!!😊😊😊💖

2019. jan. 6. 00:10
 23/166 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb mintha az én tesztem lenne 14 héttel ezelőttről.. :)

18 hkm

2019. jan. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/166 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok!Köszönöm!Azért érdemes tesztelni mert ha erősödik jo jel.Nekem két hónapja volt egy kémiai,picit erősödött,de halvány volt nagyon.8 nspra rá meg is jött.

Az utolsó tesztem ilyen lett.

[link]

2019. jan. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/166 anonim ***** válasza:
100%

Dec.21 én meg ilyen volt.


[link]


Szóval van remény. 😄

2019. jan. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/166 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

En tobb terhessegemnel is hasznaltam ezt a tesztet es en is teszteltem a nem vart elott, lett is nagyon-nagyon halvany pozitiv vele.

En is latok halvanyan masodik csikot a te teszteden, de maskepp nez ki ebben a formaban, mint nekem volt a halvany pozitiv. Az enyemen a halvany is olyan vastag volt, mint a kontrollcsik es volt valami gyenge szine is.

Kerdes, hogy mikor fotoztad a tesztet, lehet, hogy szaradas utan es azert lett ilyen, en csak idon belul neztem es fotoztam, utana kidobtam.

Idon belul hogy nezett ki neked a csik? Vastagabb volt, szinesebb, vagy milyen?


Mindjart megkeresem a kepet a tesztemrol, tudom, hogy valahova feltoltottem.

2019. jan. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/166 anonim ***** válasza:
76%

Megtalaltam a kepeket.

Ez a 11. ciklusnapon volt:

[link]

[link]

Ezen nem is annyira a csik latszik, hanem inkabb a szin.


Masnap ilyen volt:

[link]


Ez pedig masik terhessegnel szinten hasonlo idoben keszult, a nem vart elott 2-3 nappal:

[link]


Ha tegnapi teszted van a foton, akkor holnap reggel elso vizeletbol, vagy kedd reggel probalkozz ujra, mert erosodnie kell, ha pozitiv.

2019. jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/166 A kérdező kommentje:

[link]


Hát lányok ez a ma reggeli, megint olyan ha akarom látszik ha akarom nem... azóta eltelt kb 30perc a teszten jobban látszik most hohy ban ott valami , ami képet feltöltök most az 5p belüli.. ugyan az a teszt csak kazettas

2019. jan. 6. 09:26
 29/166 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ 😘

Utolsó, szépen erősödött neked ! Az biztat hogy a száradási csik csak nem rögtön jelenik meg , és nem mind a 2 teszten :)

2019. jan. 6. 09:28
 30/166 A kérdező kommentje:

[link]

Ez kb félórával utána ( talán képen jobban látszik) de nem győzött meg:/ 2-3 nap múlva megismétlem másik tesztel

2019. jan. 6. 09:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!