Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség most hogy is van?

Terhesség most hogy is van?

Figyelt kérdés

Mikortól számitjuk úgy a terhességet hogy odafigyeljen magára a kismama?

Azaz nem ihat, tetováltathat, szoli ilyesmire gondolok :)


2019. jan. 8. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Mi van? A legelejétől.
2019. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha egy adott pár próbálkozik, akkor már abban a hónapban már nem teheti ezeket a dolgokat?
2019. jan. 8. 22:15
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Tetoválás, füllyukasztás már jó lenne a teherbeesés előtt fél évvel.


Egy felelős gyerekvállaló már előtte odafigyel ( szed folsavat és nem csapja szér magát a hétvégi buliban)


Egyébként kb a 8. Héten alakul ki a köldökzsinór.

Addig az embrió a szikhólyagból él.

2019. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az ivászatot nem feltétlen hétvégi bulikra értem hanem pl esküvő
2019. jan. 8. 22:18
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Mertekkel nyugodtan ihataz a TERVEZES szakaszaban, de amikor mar tudod h allapotos vagy, akkor semmennyit ne fogyassz, ne tetovaltass, ne dohanyozz!!
2019. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Amíg nincs baba semmi bajod nem lesz az alkoholtól.A többi meg miért mosg jut eszedbe?
2019. jan. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
6. terhességi héttől kell odafigyelni, elötte nincs összeköttetésben a baba szervezete az anyáéval, nem abból táplálkozik.
2019. jan. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Hát, szerintem az ember figyeljen oda magára mindig... Szerintem ha már babát terveztek, előtte 3-6 hónappal nyugodtan el lehet kezdeni konszolidált életet élni. Nem kell apácazárdába vonulni, de pl. tetováltatni szerintem ilyenkor már teljesen felesleges. Inni mértékkel lehet, a dohányzást abba kell hagyni jó előre, hogy ne pozitív teszt után nyűglődj itt, hogy csak napi 1-2 szál az idegességre... A szolizást nem tudom, de alapból is butaság túlzásba vinni. Folsavat el lehet kezdeni 3 hónappal előtte szedni, normálisan táplálkozni pedig mindig kellene, bár tény, hogy sokkal jobban odafigyelünk.


Szóval összességében ha már babát szeretne az ember és arra megérett agyban, akkor az extremitásokkal le lehet állni (ez öregesen hangozhat, lehet az is lettem így 30 évesen...), az egészségre pedig mindig oda kellene figyelni, nem csak arra a 9 hónapra.

2019. jan. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyilván alapból ne élj egészségtelen dolgokkal, de a próbálkozós hónapban semmi értelme mindenről lemondani, hisz lehet több évnyi próbálkozós hónap lesz, mire összejön a baba. Tehát ha arra gondolsz, hogy szeretnél tetoválást, vagy esküvőn alkoholt fogyasztani, akkor nyugodtan, de ha már pozitívat tesztelsz, akkor onnantól fogva figyelj oda magadra és csak egészségesen.
2019. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előtte 3-6 hónappal egészségesebben kell élni. Folsavat szedni. És a többi. Kérdezd meg a háziorvosod. Én megtettem.
2019. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!