Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magasabb ébredési hő a ciklus...

Magasabb ébredési hő a ciklus első fázisában?

Figyelt kérdés

Kérdésem tapasztalt hőmérősökhöz szólna:

Három hónapja mérem a hőmet, a ciklusaim átlagosan 30-33 naposak, de előfordul ettől hosszabb, illetve normális 28-29 napos is. Alaphőm az első két hónapban 36,4-36,6 között mozgott, ciklus második felében 36,8-37,1 közé esik. Menstruáció első napján vagy előtte nap általában leesik. Babàt szeretnénk, aktîvan dolgozunk rajta :)

Viszont most mentruáció negyedik napjától mèrek folyamatosan 36,7-36,8 értékeket, ezek váltjàk egymást, már a ciklus 10. napján vagyok. Ez mennyire normális? Mitől van most ennyivel magasabban? Vagy ez előfordulhat?

Volt másnak ilyen?


2019. jan. 10. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha rendes menstruációd volt, akkor nem hiszem, hogy baba. Sajnos ciszta okozhat megemelkedett testhőt, ha követkő hónapban is ilyen magas lesz keress fel egy dokit!
2019. jan. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, rendes volt igen, mint máskor. Én sem hittem egy percig sem hogy baba :) Köszi a választ! (egyszerûen csak meglepôdtem rajta, rendszeres uh vizsgalatokon sosincs semmi cisztàm meg semmim, bàr gondolom bàrmikor kialakulhat)
2019. jan. 10. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Ugyan igy vagyok nost. Megjott es a hőm fent maradt. Es ami vicces hogy emelkedik folyamatosam nem hogy esne. 5.napja hogy megjott es most mar 36.8 a hőm. Nem értem en sem.
2019. jan. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyunk egyedul. Ma 36.7-et mertem, egyelore itt keringek, e korul az ertek korul tovabbra is. Par nap mulva kivancsi leszek hogy alakul! Ha tudsz, mindenkeppen írj majd :)
2019. jan. 11. 12:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Csajok nem csinaltatok azert egy tesztet reggeli első vizeletbol? Biztos ami biztos alapon en tuti csinálnék akkor is ha megvan. Azert az hogy meg az ötödik napon sem esett le a hő amióta megjött egy picit fura.
2019. jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem azóta már 36.6-36.7 kozott mozog, ma reggel pl. 36.5 volt. Nem gondolom annyira extrémnek a 36.7-8-at se, csak korábban nem volt jellemző rám, amiatt kérdeztem meg. Ovutesztezek, ma lövöm a 4.-et, egyre erősebb. (14. napon vagyok)
2019. jan. 14. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!