Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 éve gumi nélkül csináljuk a...

4 éve gumi nélkül csináljuk a párommal és idő előtt megszakitom az aktust. Nem fura hogy nem esett még teherbe?

Figyelt kérdés

Bár direkt szakitom meg az aktust, hogy ne élvezzek el belé, ez Oké. Nem használok gumit mert nem érzem azt olyan intimnek, mint abban. Ez így tart 4. éves. Szerencsére az előváladektól nem esett még teherbe... vagy lehet probléma lenne velem?.


Pár éven belül szeretnénk gyereket, addig marad a jól időzített “elsütés”, de lehet el kellene mennem azért orvoshoz? A családban nincs meddő tag, egyik oldalon se.


23/F


2019. jan. 12. 13:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%

Könnyen lehet, hogy valamelyikőtökkel probléma van.

Nekem pl. az inzulinrezisztencia zavart be. Egyszerű dolog, de képes zavart okozni.

2019. jan. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
5 évig védekeztünk megszakítással és nem lettem terhes. Amikor babát szerettünk volna az első próbálkozásra összejött.
2019. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
10 évig csináltam megszakitással nem lettem terhes, amikor gyereket akartunk néhány hónap alatt összejött.
2019. jan. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
Miért lettem lepontozva? Nálunk ez a probléma. Ez is lehet egy ok.
2019. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Mi ugyanúgy, mint a kettes.
2019. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
A megszakított közösülésből többek között azért is lesz gyerek, és azért mondják hogy nem védekezés, mert a férfiak többsége nem tud uralkodni magán és időbe kivenni. Ha egy tapasztalt férfi ismeri a testét, és időben megszakítja a dolgot, minimális az esélye a terhességnek.
2019. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Igen lehet nálad gond. Ismerek olyat aki tényleg jól használta a megszakítást és mikor babát akartak pár hónapon belül összejött, de olyat is akiről kiderült hogy nem is képes utódot nemzeni, valamint olyat is hogy ő egészséges, és a nőnél volt gond.
2019. jan. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
8 évig védekeztem megszakítással, amikor babát akartam akkor pedig első hónapban sikerült. Szerintem azért veszélyes ez a fajta módszer, mert a férfiak nagy százaléka nem tudja, hogy mikor kell távozni a tett helyszínéről....
2019. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

Nem mindenkinek van az elovaladekaban eletkepes ivarsejt.


Mi 12 eve alakalmazzuk es csak akkor estem teherbe, mikor terveztuk.

2019. jan. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Mi is 10 évig így csináltuk,előtte is volt gyerek es most is terhes vagyok.Nincs semmi baj csak a szerencsések közé tartoztok.😁
2019. jan. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!