Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet szó babáról?

Szerintetek lehet szó babáról?

Figyelt kérdés

Párommal november környékén együtt voltunk, 27 lehetett. (Igazából lehet a véletlen műve lesz.) Rá, december 13-án megjött, de máshogy mint szokott, erős görcseim voltak már már annyira hogy elfehéredtem, és ugyanígy erős vérzésem is volt, nagyobb kisebb vérrögökkel. Ma kellene megjönnie de semmi jele. Se görcs se semmi. Párommal még eddig nem szerettünk volna babát, "majd egyszer". De nem lenne hatalmas baj ha becsúszna egy.

Szerintetek lehet szó babáról?



2019. jan. 13. 05:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Úristen Bocsánat, azt elfelejtettem leírni, hogy mikor együtt voltunk védekeztünk, csak éppenséggel kiszakadt a gumi.***
2019. jan. 13. 05:38
 2/2 anonim ***** válasza:

A darabos vérzés vetélésre utal

Szerintem menj el a nőgyógyászhoz

Az lesz a legbiztosabb

2019. jan. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!