Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérzés pozitív tesztek után?

Vérzés pozitív tesztek után?

Figyelt kérdés
Hétfőn kellett volna megjöjjön, nem jött volt azóta pozitív tesztem . Tegnap este kezdtem vérezni, hajnalban ügyeleten voltuk ahol a doki azt mondta lehet kora terhesség de még csak a 14mm mehnyalkat látja. A vérzésem rendesen mint menstruációnál.volt valaki hasonló helyzetbe? Vettek vert , holnap kell vissza menjek.

2019. jan. 13. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kémiai terhesség volt.Október végén volt ilyen nekem.
2019. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval.Sajnos kémiai terhesség lehetett.Nekem az elmúlt másfél évben 3x volt.A fa..om kivan vele, óriási cdalódás.Sajnálom!
2019. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nagy csalódás, erősödő pozitív tesztek után. Úgy érzem enis hogy ebből baba nem lesz :(
2019. jan. 13. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnalom :( valoszinuleg kemiai terhesseg lesz. Tavaly 2 kemiaim volt es egy missed ab-om
2019. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szokásos fájdalom is tátsult hozzá?Mert én a lányomnál igy jártam csak éppen nem fájt egyáltalán és kiderült hogy hematomám volt.
2019. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sokkal jobban fáj és darabos
2019. jan. 13. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!