Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem vagyok terhes? 17L

Ugye nem vagyok terhes? 17L

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A héten pénteken lenne az esedékes, viszont egyszer voltunk együtt 2-án és elment bennem.

28-9 naposak a ciklusaim.

Nagyon fáj a cicim, érzékeny.

Ugye annak a jele hogy megfog jönni?



2019. jan. 14. 11:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%

Pont jól időzítettetek egy babához. Nem vennék rá mérget, hogy megjön, de lehet, hogy mákod volt.

Pár nap és kiderül.

2019. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%

Tudod lányom, a baba úgy lesz, hogy elmennek benned.

Hogy most te terhes vagy-e vagy sem, azt nem tudjuk megmondani, majd ha nem jön meg, tesztelhetsz.

2019. jan. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

És miből gondoltad, hogy ez így jó lesz? Ha már ennyire hülyék voltatok, miért nem vettél be esemény utáni tablettát?

Szerinted hogy készül a gyerek? Pont ovulációkor voltatok együtt védekezés nélkül. Van egy jó 20-30%od a terhességre.

2019. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy esély van rá,hiszen pont ovuláció előtt voltatok együtt pár nappal.Igazából teljesen mindegy,hogy teherbe estél-e,mert ha nem most,akkor pár hónap múlva úgyis be fog következni.Az ilyen agyatlan,ostoba libáknak mindig ez a sorsa.

Azért a szüleidet avasd be minél előbb a témába,miszerint egy felelőtlen eszetlenke vagy,csak amiatt,hogy időben el tudjanak kezdeni neked gyűjteni 30000Ft-ot abortuszra,nehogy kicsússz az időből.

2019. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Uhhh hát az pont nagyon ( a te szempontodból) nem jókor volt ...:/

Most már csak az ima segít. Inkább egy 72 órásért kellett volna gyorsan elmenned akkor. Most max reménykedhetsz.

Reméljük nem.

Nekem amúgy a cicim csak akkor fáj és szúr baromira, amikor terhes is voltam de ez én vagyok, mindenki más.

2019. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
bocs, az ima segít-et ironikusan értettem (mielőtt vki nekem esik hogy milyen vallásos vagyok )
2019. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nekem az erős mellfájas a terhesség jele volt, és szerintem nem vagyok ezzel egyedül.

Aluszékonyság, ólmos fáradtság? Hiszti, túlérzékenység nincs?

Ha pénteken nem jön meg, hétvégén már tesztelhetsz. Most még korai lenne, a prediktor early se mutatja még ki, ha terhes vagy.

2019. jan. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Terhességem elején nekem is nagyon érzékenyek voltak a melleim.
2019. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Olyan érzésem van mint akinek megjön..
2019. jan. 14. 13:31
 10/26 anonim ***** válasza:
Nekem most lett pozitív tesztem (tervezett baba) nekem onnan tűnt fel, hogy talán van pocaklakó, hogy elmaradt a szokásos cici fájás és 1-2 nappal a nemvárt előtt mensi szerű görcseim voltak és vannak még mindíg, csak sokkal gyengébben. Sajnos a premenstruációs tüneteket nem nagyon lehet megkülönböztetni a terhességitől. Másnak sose szokott fájni a cicije, csak amikor sikerül a baba. Csak a teszt tudja megmondani, hogy mi van, viszont még nem érdemes tesztelni. Vegyél Predictor Earlyt vagy Facelle-t és talán csütörtökön első vizeletből már kimutathatja! DE az akkori negatív teszt, még lehet később pozitív. Az a legbiztosabb ha szombat reggeli vizeletből tesztelsz.
2019. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!