Lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Néha összevissza jön meg a mensim.

Most sokáig kiamaradt viszont 2teszt negatív (ismerősöm 3hónapos terhesen negatív tesztet csinált)

Megjött a mensim 1napig volt élénk “darabos” most meg 2 napja barnázok.

Álltalában egy vagy másfél hétig szoktam mensizni.

Szerintetek mi lehet?



2019. jan. 14. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

Szerinted abbol hogy darabos a mensi mi megtudjuk allapitani?

Kicsit tobb infot irj mar le mert igy csak talalgatunk.

Szexeltel vedekezes nelkul? Ha igen mikor? Ha nem akkor mivel vedekeztel? Amugy kotve hiszem hogy 3 honapos terhessegnel negativ volt a tesztje, lehet hogy masik vegere pisilt... Ki van zarva. Egyebkent sem kell egy ismerosod peldaja utan menni,es aki 3 honapos az mit tesztelget?..

2019. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel a verzesed darabos volt igy nem gondolom hogy terhesség lenne , bár mivel rövidebb ideig volt meg , ki tudja !


Én a helyedben ha elmúlik teljesen a vérzés elmennek dokihoz és elmondanám neki hogy mi van !


Egyébként meg említenem neki azt is hogy 1-1.5 hetig szokott meglenni, én az 5-6-7 napot meg normálisnak tartom, de a másfél hetet sokallom , bár nem vagyok orvos, de én mindenképp megemlitenem dokinak! (Már csak azért is hogy hátha néz egy hormon sort nálad ami választ ad arra hogy miért jön meg össze-vissza meg miért ilyen hosszú- nem elhanyagolando ha babát szeretnél)

2019. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem védekeztünk a baba a cél.

Kb olyan december 29korul voltunk egyutt.

Ismerősőmnél nem mutatta ki a teszt magán orvosa van és aztmondta nagyon kevés a HCG de ez mindenkinél más.

Már most 6hónapos.

2019. jan. 14. 17:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Ráadásúl január.8.-ánnaz egész délutánt végig hánytam.
2019. jan. 14. 17:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor hánytam ha ettem/ittam valamit
2019. jan. 14. 17:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja szoval akkor babat szeretnetek na igy mar vilagos. Akkor tesztelj hatha kimutatja. Ha nem akkor nehany nap mulva de ha negativ akkor nem vagy terhes. Valoban bajos a menzeszed ossze vissza van meg es 1.5 het ?! Az rengeteg ido de akkor mikor van ovu stb? Menj orvoshoz, szerintem elobb nezesd meg hogy minden oke es majd utana probalkozzatok babaval nehogy kesobb baj legyen a terhesseggel vagy a magzattal.

Hat akkor az ismerosod nagyon ritka szazalekba esett hogy 3 honaposan negativ volt a tesztje, de akkor biztos elofordul csak nagyon ritka

2019. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A helyzet az hogy ha már hanysz akkor már a tesztnek pozitívnak kene lennie !


Ugyanis a terhességi hormon a HCG az ami okozza az emelygest, hányást, rosszullétet, és ez a hormon látszik a tesztnel is !


Tehát tesztelj egyet , de ha negatív akkor a hányás nem babatol van !

Mert ha a hányás babatol van akkor a tesztnek pozitívnak kell lennie !

2019. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!