Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Walentin teszt vélemények?...

Walentin teszt vélemények? Nem várt előtt 2 nappal kimutathatja?

Figyelt kérdés
Előző terhességemnél mensi előtt 3 nappal pozi volt a teszt, viszont most a gyógyszertárban csak ilyet kaptam, nem ismerem. Türelmetlen vagyok :( Mennyire érzékeny? Csapott már be valakit? Köszönöm előre is :)
2019. jan. 15. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Reggeli első vizeletet használj, egyébként ez egy érzékeny teszt, jó eséllyel kimutatja de egy negatív eredményt azért ezzel se lehet biztosra venni.

3 nappal nemvárt előtt teszteltem halvány pozitívat walentinnel. Ez az egy alkalommal használtam, nem csapott be, terhes voltam.

Drukkolok :)

2019. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nemvárt napját érdemes megvárni mindenképpen, hiába mutatja ki a menzesz előtt napokkal, ha csak kémiai terhesség, majd amikor kell megjön, te meg meglepődsz, és pofára esel, hogy “dehát pozi volt”....

Nyugalom, az idegességtől egyetlen teszt sem lett még pozitív. Sok sikert.

2019. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Második, igazad van, megprobalom megvarni :)

2019. jan. 15. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!