Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi idős...

Szerintetek mennyi idős terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2018. November 13-an volt meg utoljára. Természetesen elmentem nőgyógyászhoz december 27 én és megállapította hogy nincs terhesség. Elmentem magán nőgyógyászhoz is januar 2 an. Ő is azt mondta nincs terhesség, jovoheten meg fog jönni. Vártam, de semmi. Ma volt egy olyan érzésem hogy csinálni kellene egy tesztet és visszamenni a nőgyógyászhoz hogy valami csak nincs rendbe. Erre akkora pozitív lett hogy majd leugrott a csikrol. 😊😊 Mennyi idős terhes lehetek szerintetek?
2019. jan. 16. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Olyan 8 hetes. Persze, hogy nem látott semmit, korán mentél. Olyan 5-6 hetesen mehettél, ilyenkor nem lát még semmit, szívhang sincs.
2019. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

5 hetesen (már 4hetesen is) lát terhességre utaló jeleket a doki. 6+1en pedig (nálam legslább is) már van szívhang.

Ezt így nagyon nehéz megtippelni.Egyébként cisztától is lehet pozi teszted.

2019. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
#2 a clearblue amelyik kimutatja hány hetes lehetsz, akkor is utalhat cisztára?
2019. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon remélem hogy nem cisztatol van, tervezett baba, most voltam januárba ultrahangon, nem látott semmit. Inkább a bababan bízok. Holnap felkeresem a nőgyógyászom. Volt valakinek akinek cisztatol volt? Rendesen pozitív volt vagy csak halványan?
2019. jan. 16. 21:15
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez így igaz ahogy az egyik válaszoló írja hogy a ciszta is okoz pozi tesztet... NA DE NEM OLYAT AMI SZINTE LEUGRIK!

Az kizárt !

Szóval én azt mondom hogy szerintem korán mentél ... szerintem talán január elején lehettel 4 hét körül amikor max meg vastagodott nyálkahártya látszik ... több nem igen !

Ilyenkor a legtöbb doki azt mindja hogy meg fog jönni de azért ha meg sem gyere vissza 2 hét múlva !

A másik fajta diagnózis a doki szájából , ebből meg barmi lehet mensi és terhesség is ... ha nem jön meg gyere vissza 2 hét múlva !


Szóval én azt gondolom hogy január 2-i vizsgálat idején lehettel kb 4 hetes ... amikor meg a beagyazodas zajlik!


Bár saját peldambol kiindulva , nekem tankönyvi ciklusom és , teherbeesesem volt ! 28. Napos 14.napon ovu, 28. Nap határozott pozitív másnap már olyan erős mint a kontroll csík ! Akkor voltam 4. Hetes !

Szóval ezt így nagyon nehéz lenne megmondani !

Viszont én a helyedben mennek dokihoz a napokban !


Egyébként gratulálok ! ☺️

2019. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

5-os vagyok nekem volt cisztatol halvany tesztem ! Ha akartam láttam ha nem akkor nem ! És sosem erősödött ! Szóval nem lehet összetéveszteni egy full pozitív teszttel !


A dokim is megmondta amikor mentem a kis halvany tesztjeimmel, és kiderült hogy ciszta , hogy csak annak a tesztnek higgyjek amit egyértelmű, és erős pozitív (most ezt nyilván nekem azért mondta mivel megállapított cisztaim voltak így nálam a halvany pozi meg nem jelentett semmit) amikor terhes lettem akkor elsőre erős pozi lett ! Nem volt kérdésem !

2019. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Nekem ilyen lett ma

[link]

Szintén voltam dokinál nem látott semmit, de én azért mentem hamar mert gyógyszert kell szedjek

2019. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Kb 6 hetes lehetsz, mert 4 hetes terhesseget a doki nem biztos, h lat sot! De egy 5 heteset mar valoszinu eszrevesz
2019. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most csináltam meggyet, az is nagyon nagyon erős pozitív volt. Sokkal erősebb mint a kontroll csík. Holnap megyek nőgyógyászhoz!
2019. jan. 16. 21:30
 10/16 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen lett.

2019. jan. 16. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!