Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik, ezek babás tünetek...

Késik, ezek babás tünetek lehetnek?

Figyelt kérdés

2 napja késik, az amúgy óramű pontos menstruációm. A melleim megduzzadtak és borzasztóan fájnak, a bimbók érzékenyek.

Aznap mikor megkellett volna jönnie reggelre, csináltam 25ös erősségű tesztet, negatív. A derekam is fájdogál és “megjön” érzésem van, alhasi fájdalom. A hőm is fent van még. Peteérés előtt 3nappal voltunk együtt a párommal, utána már csak egy hét múlva tudtunk. Szerintetek új családtag lehet? Vagy csak szimpla késésről beszélhetünk, ha a teszt negatív?


2019. jan. 17. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet terhesség lehet csak késik valami miatt ( kb 100 oka lehet) hiába nem szokott késni . A testünk nem beállított gép, ami óramű pontossággal ugyan úgy működik mindig. 2 nap múlva tesztelj és vegyel egy 1pes tesztet . Lehet később volt ovulaciod
2019. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így voltam én id csak nekem még nem késett! Érzékenyebb tesztet próbálj
2019. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

10* es tesztet.

Predictor és a facelle nekem bevált

2019. jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, nagyon köszönöm a gyors választ! Az ovuláció időpontjában 99%-ig biztos vagyok, mert teszlteltrm végig.

Megpróbálom később egy érzékenyebb teszttel!

2019. jan. 17. 17:44
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves második, és nálad is negatív volt a teszt és csak ezeket a tüneteket észlelted magadon?
2019. jan. 17. 17:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem pozi lett, de ugyanezek a tünetek voltak. Lehet 10-es teszt jobban kimutatná
2019. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2vagyok! Drukkolok :)
2019. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon gratulálok Neked, Nektek! 😊 és köszönjük mi is a drukkot! 😊
2019. jan. 17. 17:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is picit késöőbb tesztelj. Nekem is negatív volt 2-3 napos késésnél (ráadásul pont a predictor),el is könyveltem,hogy na akkor nem biztos nem vagyok terhes. Következő héten nem voltam jól, hányinger minden kutyafüle kijött. Iskolában dolgozom,azt hittem, elkaptam netán valamit. Csak nem múlt a dolog. Nem hagyott nyugodni a téma, következő héten megint teszteltem. Nagyon erős pozitív volt.

Mondhatnánk,hogy később fogant a babám,de a méretei alapján totál pontosan középidőben :)

2019. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De jó! Gratulálok Neked is. Halkan bízok abban, hogy velem is hasonló fog történni, mint Veled! 😍🙊

Még ma sincs semmi változás azon kívül, hogy tegnap éjjel se fekve, se ülve, se állva nem bírtam létezni úgy fájt a derekam, a melleimről ne is beszéljünk. Fájt mikor megölelt a párom...

2019. jan. 18. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!