Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek legkoràbban?

Mikor tesztelhetek legkoràbban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elore is elnézést kérek az ékezetek hiànya miatt, céges géprol irok, nincs meg minden ékezet :)


Az utolso mensim december 26-àn jott meg. A fogamzàsgàtlot oktober elején hagytam abba, azota ugyanugy 28 naposak voltak a ciklusaim, kivéve mult honapban, akkor csak 25.

Most elvileg szerda korul (nem) kellene megjonnie, ha 28 nappal szàmolok.

Szerintetek van bàrmi értelme most hétvégén tesztelni, vagy még nagyon korai lenne? Nyilvàn izgatott vagyok :)


Elore is koszi a vàlaszokat.


2019. jan. 18. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább dolgozz tovább, ne a főni gépéről írkálj gyakorira, ha így teszel, eltereled a figyelmed a tesztelésről, aminek akkor lesz értelme ha javában késik.
2019. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem várd meg a nem várt napját,az lenne a legbiztosabb.. de ha mindenképp előbb szeretnél tesztelni akkor hétfőt ajánlom, reggeli első és predictor earlyvel

sok sikert!

2019. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom lànyok! probàlom elterelni a figyelmem :)
2019. jan. 18. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!