Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton csinaltam egy...

Szombaton csinaltam egy pozitiv tesztet es ma delutan megismeteltem. Nem kellett volna "leugrania" mar a masodik csiknak?

Figyelt kérdés

[link]


Predictor Early teszt. A szombati teszt a felso.

Velemenyek?



2019. jan. 18. 14:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
54%

Ezt elfelejtettem: Szurkolok 😊


Zsanna

2019. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Zsanna koszonom! Meg a tobbieknek is koszonom a valaszt! Ma delutanig nem aggodtam, de mostmar nagyon. Meg arra tudok gondolni hogy kesoi PE volt. Ebben a honapban nem ereztem mikor lehetett, pedig altalaban szoktam... :) azt hittem nem is volt.
2019. jan. 18. 15:32
 13/27 anonim ***** válasza:
Olyannak kéne már lennie mint a 10 es válaszolonak. Azért nem valószínű amit írsz mert ha késői ovu és megtermékenyules volt / van akkor viszont hogy lett már szombaton pozitív? Ne legyen igazam azt szeretném
2019. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
84%

Arra számíts hogy valószínűleg a doki nem fog látni sok mindent szerdán még mert korai hozzá menni



Ezek a tesztek nem mutatják a terhessèg korát csak azt hogy van-e HCG vagy nincs-e

személyenként más mennyiségű....és egész nagy határon belül mozoghat a HCG mennyisége az vérben / vizeletben


Tehát ez az erősödés nem releváns főleg hogyha esetleg nem is ugyan abból a gyártásból kerül ki a teszt

lehetnek eltérések


Egyébként nekem sosem lett erősebb a tesztem mint neked a második



Mégis fél éves a lányom


Ez nem jelenti azt hogy 100 % hogy minden rendben van nálad csak ne kezdjél feleslegesen idegeskedni mert az sokkal jobban árt



Szurkolok

2019. jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
80%
Úgy ahogy az utolsó írja. Ha pozitív a teszt akkor az pozitív.Halványból is lettek már babák (sőt negatívból is) és erős pozitívból is történt már baj.Nem szabad rágódni rajta,szerdán már többet tudsz.Én szurkolok.
2019. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el nagyon!! Mivel nem reggel csináltad a másodikat, ezért nem igazán lehet összehasonlítani az előző teszteddel! Lehet, hogy csupán ennyi a baj 😊 fel a fejjel!!!


Zsanna

2019. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen utolsok! Megnyugtattatok, akkor megprobalom tovabbra is nyugodtan varni a babocat :)

Azt latni fogja mar a doki, hogy jo helyen van-e? Marmint hogy nem mehen kivuli?

2019. jan. 18. 15:50
 18/27 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem már biztos látni fogja,de úgy tudom a méhen kívülire pont hogy a túl hamar,erős teszt a jellemző,mert hamarabb beágyazódik a petevezetőben.
2019. jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Na éppen ezért nem teszteltem többször, csak egyetlen egyszer. Minek direkt paráztatni magad? Bocs, de ha baj van, akkor úgyis megjön.
2019. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
71%
A mehen kivulinel sokkal kevesebb a hcg szint, onnan tudom hogy a noveremnek nemreg volt mehen kivuli terhessege es a teszt ki sem mutatta de nem jott meg igy elment az orovshoz es o vilagositotta fel. Es nem olyan gyakori a mehen kivuli ne aggodj kerdezo.
2019. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!