Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár nap késés után csináltam...

Pár nap késés után csináltam tesztet egy ideig kb egy percig semmi nem jelent meg aztán megjelent egy majd két csik, megismételtem ugyanigy történt mindegyiket első vizeletből csináltam, már egy hete késik? !

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy a valószínűsége,hogy babád lesz! Nálam is pont így kezdődött! Nem terveztem a babát,de már örülök neki!

4hónapos anyuka

2009. márc. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kicsit megnyugtattál, köszi. holnap megyek orvoshoz.
2009. márc. 10. 16:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De miért idegeskedtél ha + lett a teszt?!
2009. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom elhinni úgy örülök és mert nem jelent meg elsőre.csináltam már ilyen teztet ugyanezt a márkát és mindjárt megjelent a negativ csik kicsit elbizonytalanodtam ez miatt. Köszönöm a választ!
2009. márc. 10. 17:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Két csíkos tesztnél tuti,hogy babás vagy.Gratulálok!
2009. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5 hetes terhes vagyok, bár szivhangot még nem látott az orvos. két hét múlva megyek vissza. Boldog vagyok. mindenkinek sok sikert!
2009. márc. 12. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!