Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondanátok véleményt a görbémről?

Mondanátok véleményt a görbémről?

Figyelt kérdés

IR/PCOS-em van így elég rég volt már vérzésem,jelenleg ilyen a görbém,most voltak ovulációra jelek. Jelenleg a méhem feszül és jobb petefészkem körül fáj. Esetleg megvolt az ovu vagy ez nem látszik a görbéből?


[link]



2019. jan. 18. 15:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szájban,digitális lázmérővel mérem mindig ugyanabban az időpontban.
2019. jan. 18. 15:38
 2/12 anonim ***** válasza:
6.án vagy 8.án...mondjuk azt nem értem miért esett le kétszer.Nem rossz görbe egyébként.
2019. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 8-án volt. Mindig ennyire alacsony a hőd?
2019. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen,luteálisba se ment még eddig feljebb 36,5-nél
2019. jan. 18. 15:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát a fertility egy jó görbeprogram.Szerintem ha volt ovud akkor az 28.dik ciklusnapodon volt, mert onnan beállt a hőmérséklet viszonylag.Viszont nagyon alacsony a hőd nincs valami pajzsmirigy problémád? Mindig ennyire alacsony?
2019. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28-án volt ovu, azóta szépen fent van a hő.
2019. jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindig alacsony,jelenleg rendbe a pajzsmirigyem,de volt már túlműködésem.
2019. jan. 18. 17:57
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig alacsony volt,és ennek ellenére gond nélkül teherbe estem. Szülni meg 35,5 fokkal szültem,azt hitték elromlott a lázmérő :)
2019. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Pont ma olvastam a tul alacsony illetve tul magas hőről, hogy hogyan befolyásolja a teherbeesést.

Az egyikben azt irtak hogyha alacsony a kútra kis szájban a ho az azert van mert alacsony a progeszteron szint. Az pedig azert baj mert az általa megemelkedett magasabb testhomerseklet az egyik felteltele annak hogy könnyebben menjen beagyazodas. A másik pedig persze hogy a progeszteron növeli a mehfal vastagságát ami ugye szinten kell.

Indulnak felhúzták a pcot illetve pajzsmirigy problémákat is. Talán tobbet is de hirtelen nem nem emlekszem, ha valakit erdekel akkor majd visszakeresem a cikket (angol) .

En is azert kutakodni meet nem bírom elemezni a gorbemet es en is azon agyalok hogy nem alacsony e a hom.

Fogamzásgátló abbahagyasa itan vagyok a második hónapban.

Az en gorbem most ilyen:

[link]


Kedves kerdezo, szerintem is a 28. ciklusnapon volt ovud, viszont a te hőd szerintem is alacsony, az alapho is. Szerintem ha megmutatod a dokinak a görbedet akkor tud adni ra valami kezelést.

H

2019. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na most vettem eszre hogy kijavított a telom...

*ha alacsonyabb a kútra kis fázisban a hő ...

H

2019. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!