Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj hogy nem erősödik a csík?

Baj hogy nem erősödik a csík?

Figyelt kérdés
9 napja teszteltem pozitívat, tegnap újra teszteltem és nem változott a csík erőssége. A kislányomnál ilyenkor már egyforma sötétségű volt a két csík. Jelenthet ez bajt? 1 hét múlva van időpontom az orvoshoz.

2019. jan. 19. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól látható szabadszemmel is, nem nagyítóval kell keresgélni meg fény felé így-úgy tartani, akkor szerintem nem gáz.

Nekem iszonyú halvány volt és nem erősdött napról napra sajnos, majd 5 . nap meg is jött de tényleg halványkák voltak

2019. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem, semmi köze hozzá. És pont emiatt teljesen felesleges folyamatosan tesztelni, mert pl az ilyen irracionális félelmek okozta stressz sokkal jobban árt a babának.
2019. jan. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem, és éppen ezért csak pénzkidobás többször tesztelni pozitív után, a 2 csík csak a terhesség létét jelzi és nem a " minöségét".
2019. jan. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Nekem méhen kívüli terhességem volt augusztusban és akkor volt sajnos így :(
2019. jan. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem kell keresni a csíkot mert jól látható csak nem erősödött.

Kedves utolsó, mennyire volt erős a teszted? Volt valami tünete amiből sejthető volt hogy méhenkívüli?

2019. jan. 19. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egyik tünet hogy nem erősödött úgy ahogy kellett volna rendes terhesség esetén , van két fiam total máshogy voltak naluk a tesztek ! Itt tényleg napok alatt semmit se változott ! A másik hogy kevés barnás folyasom volt ! Sajnos 6 hetesen a jobb petevezetekben meg is találtak a már nem elő terhesseget
2019. jan. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező mi lett végül?
2020. nov. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!