Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor teszteljek...

Szerintetek mikor teszteljek legközelebb?

Figyelt kérdés

Már 8 napja késik a nemvártam, és csináltam egy tesztet,aznap amikor meg kellett volna jönnie (xepil) de negatív lett . Folyamatosan olyan érzésem van,mintha meg akarna jönni , de nem jön meg. A mellem meg be van feszülve ,és egésznap émelygek.Ma van a 8ik nap,hogy késik. Eddig mindig pontos volt. Naptárat vezetek, és a múlt hónapba nem tudtunk együtt lenni az ovu időszakokban, csak utána. Lehet,hogy mégis összejött,csak a teszt még nem mutatta ki? Mikor teszteljek szerintetek legközelebb?


Együttléteink ebben a hónapban: január 4,8,9,13 (13án kellett volna megjönnie)



2019. jan. 20. 07:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már akármikor tesztelhetsz,ha baba van az már látszódni fog. :)
2019. jan. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is csak nekem 15.-ére nem vártam. Teszteltem is de negatív lett. De ma biztosra vettem hogy ma vagy holnap megjön,még mindig semmi... Holnap tesztelek újból de amekkora mákom van pont akkora fog megjönni mire tesztelnék. Ebben amúgy csak az a fura hogy hétfő óta vannak ezek a tünetek
2019. jan. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hat nálam is, ráadásul ilyen fehér folyas is megjelent nálam. Orvosnál voltam múlt hónapba, ő azt mondta semmi bajom nincs,úgy hogy lehet próbálkozni a babával.
2019. jan. 20. 09:55
 4/11 anonim ***** válasza:

A folyás nálam is megvan de az minden menzesz előtt szokott, én is voltam orvosnál azt mondta nincs gond odabent.

2. Voltam

2019. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a második és 3. válaszoló, most teszteltem egy pozit 😊
2019. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De joooooo gratulálok ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Én holnap tesztelek meg mindig nem jött meg. És nem is úgy nézek ki mintha megakarna jönni. Holnap tesztelek drukkolj nekem is 😍💕
2019. jan. 21. 08:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Megy a drukk ezerrel 🤞🤞🤞🤞
2019. jan. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

Gratulálok a pozi teszthez. :)


Kérdező te hogy állsz?

2019. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam tesztet és nekem is pozi lett ❤️💕☺️💕
2019. jan. 22. 08:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagy gratula! ❤️❤️
2019. jan. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!