Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal szeretnénk pár...

Párommal szeretnénk pár hónapon belül gyereket, nem védekezünk csak ovulációs idején, de nagyon örülnénk annak is, ha így is össze jönne a baba. Szerintetek lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Most ebben a hónapban a mensi megjövése utani 9. napon voltunk együtt, nem tudom lehet e ebből baba. 5 nap múlva kell megjonnie, de egy-másfél hete nagyon fáj a mellem, nem is tudok rajta aludni, valamint ma éreztem egy kis hasfájást, bizsergést alul, mintha meg akarna jönni. Mellem így még nem fajt.

Mikor csináljak tesztet vagy nem érdemes, mert nem vagyok terhes? Megöl az izgatottsag.



2019. jan. 21. 12:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem lett baba.:/
2019. febr. 9. 15:38
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor talán próbáljátok ki, hogy nem védekeztek. Abból. Szokott lenni a gyerek.
2019. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!