Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy baba van a...

Lehetséges hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés
A "naptáram" alkalmazás szerint 5-én kellett volna pé-nek lennie, de én 2-dika körül éreztem. Azt tudni kell hogy elég rendszertelen, 30-35 nap közötti szokott lenni. 19-ére nem várom, de seemi jele nincs a mensinek. Máskor már előtte 1 héttel (pms) miatt már fájni szokott a hasam, most pedig semmit nem érzek és holnap kellene megjönnie. A méhszájam is fönt van és el van bújva (tudom hogy nem lehet benyúlkálni), de abból is tudni szoktam ha megjön mert olyankor már előtte pár nappal nagyon könnyen elérhető és nyitott. Persze már kíváncsiságból csináltam tesztet tegnap és az még negatív lett. De lehetséges a terhesség?, mert szerintem ahogy éreztem jó időben voltunk együtt. 20-án tesztelek ha nem jönne meg (bár nagyon remélem hogy nem fog!) 1,5 éve probálkozunk nagyon örülnénk már neki. Ki járt már ilyen cipőben?, tapasztalatokat szeretnék. :)
2018. dec. 18. 16:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Hozom a kristálygömböm! Távdiagnosztika indul!!!
2018. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Mi sem vagyunk jósok, nem látunk beléd. Nem vagyunk orvosok, ezt egy teszt tudja majd eldönteni a nem vàrt napján.
2018. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Mekkora egy gyökerek vagytok..!!!

Nem azt mondtam hogy jósóljatok meg lássatok belém!!! Tapasztalatokat kértem!

Esetleg egy normális válaszoló ír majd. Megy a piros kéz!

2018. dec. 18. 16:58
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

12 hetes terhes vagyok, de sajnos nem tudok segíteni, mert nem szoktam taperolni a méhszájamat. Se terhesen, se semmikor. Ezt az élményt meghagyom az orvosomnak.

Majd a holnapi teszt megmondja, hogy terhes vagy-e.

2018. dec. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Ez már beteges. Vársz egy pár napot, tesztelsz, és kiderül.
2018. dec. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Probalok normalosan valwzolniq. Kedves ketdezo, ha 2-an volt a pé, akkor mar eltelt 16nap, igy tesztelhtsz, nem kell talalgatni. Ha terhes vagy, mar ket jo eros csiknak kell lennie a tesztem. Ha esetleg megis 5-en volt, akkor is mar tesztelhetsz, egy predictor mar siman kimutatja. De ha ennyir rendszertlen es esetleg most nem jon ossze, akko ovutesztelj az segit.
2018. dec. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Tesztelni kell nem háborogni.
2018. dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Tesztelj.. Lehet akár baba is. Drukkolok
2018. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Amennyiben tényleg 2án vagy 5én volt az ovulációd, akkor tesztelhetsz. Mikor jött meg utoljára?
2018. dec. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
November 14én.
2018. dec. 19. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!