Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időntúli teszt, megnézitek?

Időntúli teszt, megnézitek?

Figyelt kérdés

Holnapra nem várom ma van a 14 DPO ez a képt tegnap készült,viszont nekem 17 nap a luteális szakaszom. Tudom időn túl nem értékelhető a teszt,de mégis lett rajta egy kis csík. Lehet reménykedni szerintetek? Volt ilyen valakinek?


Teszt: [link]


itt pedig a görbém: [link]


2019. jan. 22. 08:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ismételj :) rózsaszínnek látom a csíkot de ahogy írtad is időn tul már nem érvényes.Nekem volt nem ezzel a teszttel de kb félóra elteltével erős rozsaszin csík de baba nem volt
2019. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Mindenképpen ismételd meg. Én kaptam hamis reményt száradási csíktól, pedig tudtam, hogy nem szabad hinni neki. Nem is volt baba. Szeretném, ha neked nem így lenne! Holnap reggel újra!
2019. jan. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is ismeteld meg de nekem halvany pozinak tunik! :)))
2019. jan. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ma mindenképpen veszek Facelle tesztet holnap megismétlem,remélem,hogy időn belül kijön rajta a csík :)
2019. jan. 22. 09:00
 5/17 anonim ***** válasza:
Gyanús. Írd majd meg milyen lett a másik teszt
2019. jan. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
Én kimaradt menzesz után 3. napon teszteltem teljsen negatívnak tűnt aztán kidobtam aztán rá 3 nap múlva kikuztám a tesztet és ott a csík rajta :) aznap délután újból teszteltem meg másnap reggel is és itt a kisbab a pociba 😃
2019. jan. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem okot ad a remènykedèsre. Tesztelj majd újra mindenkèppen màsik teszttel! Drukkolok!
2019. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem halvány pozi. Drukkolok :)
2019. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ilyen lett a facelle egyből


[link]


Szerintetek? Remélem erősödni fog.

2019. jan. 22. 14:50
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én látom a második csíkot! Reggeli vizeletből próbáld meg, az biztosan erősebb lesz, és gratulálhatunk! :)
2019. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!