KezdƑoldal » GyerekvĂĄllalĂĄs, nevelĂ©s » TeherbeesĂ©s » Mit tennĂ©tek a helyembe,...

Mit tennĂ©tek a helyembe, megtartsam vagy ne? 😭

Figyelt kérdés

Abba kellett hagyni a fogamzĂĄsgĂĄtlĂĄst mert cisztĂĄk alakultak ki, amire vĂĄrni kell hogy jĂł vagy rosszindulatĂș. ErrƑl nem szĂłltam pĂĄromnak mert nem volt rĂĄ olyan alkalom, Ă©s nem gondoltam volna ezek utĂĄn lenne gyermekem...

Napokba teszteltem pozitĂ­vat, de pĂĄrom nem akar babĂĄt. Ami Ă©rhetƑ is hisz nem avattam be.

Volt mår egy missed abom és megsértettek valamit.

Ha abortusz lesz akkor nagy valószínƱsége nem fogok tudni teherbeesni legalåbbis természetes módon és könnyen.


GƑzöm sincs mit tegyek, nem 10 Ă©ves vagyok, segĂ­tsĂ©get, tanĂĄcsot szeretnĂ©k!

Köszönöm!



2019. jan. 22. 21:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** vĂĄlasza:
97%
És miĂ©rt nem szĂłltĂĄl a pĂĄrodnak? Tudtad hogy nem szedsz fogamzĂĄsgĂĄtlĂłt, Ă­gy csendben kivĂĄrtad hogy belĂ©d Ă©lvezzen ahogy netĂĄn eddig is. Ciszta ide vagy oda, ez is teherbeesĂ©s a pasid hĂĄta mögött. Rajta mĂșlik mit fog ehhez szĂłlni....
2019. jan. 22. 21:18
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/29 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Szerintem mindenképpen közösen kell meghoznotok a döntést. Itt mi mondhazunk bårmit.

Az, hogy pĂĄrodnak nem szĂłltĂĄl, hogy bajod van, Ă©s hogy nem szedsz gyĂłgyszert, nagyon nem volt fair hĂșzĂĄs tƑled. Szerintem az a minimum lenne, hogy adsz a vĂ©lemĂ©nyĂ©re. Az tuti, hogy az Ă©n fĂ©rjem jobban haragudna emiatt, mint jelen esetben a baba miatt.

2019. jan. 22. 21:20
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/29 A kĂ©rdezƑ kommentje:

FĂ©l ciklus se volt. Megakartam vĂĄrni hogy megjöjjön Ă©s leĂŒlni vele.

Normålis megbeszélni.

A missed ab hiba utån is az orvosok azt diagnosztizåltåk hogy természetes módon nem sok esélyem lenne.

Csökkentek a lehetƑsĂ©geim! Akkor mindketten nagyon kivoltunk a magzat miatt.

Nagyon megviseltem engem amikor mentem volna Uh-ra nem dobog a szĂ­ve. Mai napig sĂ­rni tudnĂ©k ezen. ÓriĂĄsi fĂĄjdalom.

2019. jan. 22. 21:21
 4/29 A kĂ©rdezƑ kommentje:

Sosem voltan olyan nƑ hogy beszĂ©ljen a problĂ©mĂĄirĂłl fƑleg addig amĂ­g bem biztos hogy rosszindulatĂș daganat. ÉdesanyĂĄmnak rengeteg van/volt.

Sajnos rosszindulatĂșbĂłl is.

Emiatt fĂ©ltem Ă©s nem akartam idegeskedjen addig Ɛ is. Megakartam vĂĄrni az eredmĂ©nyeket Ă©s Ășgy tisztĂĄzni, utĂłlag felnƑtt fejjel egy idiĂłta voltam hisz senkit nem avattam be ilyen dologba, fƑleg nem azt aki a tĂĄrsam.

2019. jan. 22. 21:23
 5/29 anonim ***** vĂĄlasza:
84%
Az elƑzƑ terhessĂ©g is vĂ©letlen volt? Mert hogy gyĂłgyszert szedtĂ©l a missed ab utĂĄn...
2019. jan. 22. 21:25
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/29 A kĂ©rdezƑ kommentje:

Nem tudom hogy tudnĂĄm leĂ©lni az Ă©letem a pĂĄrom nĂ©lkĂŒl, nem veszĂ­thetem el az Ă©n hĂŒlyesĂ©gem miatt.


Avagy Ă©letem legrosszabb pillanatĂĄban vagyok.

2019. jan. 22. 21:25
 7/29 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Missed ab utĂĄn nem akartam babĂĄrĂłl hallani Ă©s a kusza ciklusomat is rendezni akartam Ă­gy tanĂĄcsolta az orvosom a gyĂłgyszert.
2019. jan. 22. 21:26
 8/29 anonim ***** vĂĄlasza:
87%
És inkĂĄbb felelƑtlenĂŒl vĂ©dekezĂ©s nĂ©lkĂŒl voltĂĄl a pĂĄroddal mert nem beszĂ©lsz vele. HĂĄt jĂł, te tudod. NormĂĄlis fĂ©rfi ezt ĂĄrverĂ©snek Ă©reznĂ©, majd elvĂĄlik a tiĂ©d mit szĂłl rĂĄ. Gondolom nem itt fogod megszavaztatni mi legyen a sorsod, de az tĂ©ny hogy Ășgy Ă­rtad ezt a kĂ©rdĂ©st ki, hogy mindenki mellĂ©d ĂĄlljon. (korĂĄbban elhalt magzat, lehet nem lehet több gyereked, nem vagy mĂĄr fiatal... Stb.)
2019. jan. 22. 21:28
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/29 Mazipa ***** vĂĄlasza:
57%

En megtartanam. Nem ismerem a pontos korulmenyeid, de szerintem a legrosszabb dontes, ha elveteted. Tudod, milyen, ha nem marad veled a baba.. szerintem az abortusz meg sokkal jobban fajhat, mint egy missed ab! Marmint lelkileg. Nekem mehenkivuli terhessegem volt, ami sok ev probalkozas utan jott ossze. Elegge megsinylettem a dolgot. Rettenetes allandoan remenykedni, hatha sikerul a baba, es ujra meg ujra koppanni, hogy megsem jon ossze. Aztan pedig amikor osszejon, kiderul, hogy nincs rendben es elveszik...

beszelj a baratoddal! Ha mar eleve nem vagytok olyan fiatalok, lehet, hogy megis orulne neki, csak merges volt rad, amiert nem egyutt dontottetek el, hogy probalkoztok. Vegulis az o gyereke is!

Ha megsem, akkor szerintem ha egyedul felneveled is vegtelen sok oromet fogsz talalni a gyermekedben, o pedig majd banhatja.

Es meg az orokbeadas is ott van lehetosegkent, hiszen annyian vagynak babara, akiknek nem lehet, es boldogan, orommel nevelnek, sajatjukkent...


Szerintem, ha elveteted, egesz eletedben banni fogod, es gyotorni fog a “Mi lett volna, ha?” kerdes....


Kitartast kivanok! Es azt, hogy a baratod is akarja veled egyutt! đŸ™đŸŒ

2019. jan. 22. 21:29
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/29 A kĂ©rdezƑ kommentje:

Nem azt írtam ki hogy mellém ålljon bårki hisz azzal nem lesz jobb :-) ...

Hanem mit tudnĂĄtok tanĂĄcsolni ilyen ramaty helyzetben?

Az igazat Ă­rtam le ezekkel kapcsolatosan, hogy ezt mondta az orvos.

Jelenleg vårni kell az eredményekre, hogy egyåltalån milyen daganatom van.

2019. jan. 22. 21:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!