Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ismeri valaki a Viola tesztet?...

Ismeri valaki a Viola tesztet? Hcg teszt es allitolag 8. nap mar mutatja ha baba van.

Figyelt kérdés
Nekem eleg fontos lenne mert volt mehen kivuli terhessegem vetelesem es gyogysuert kell szednem ha kiderul a baba. Meg a Clearblue digitalis érdekes azt irja hogy 5 nappal a menzesz elott biztosat mutat. Ezek lehetseges dolgok?
2019. jan. 23. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem. AKÁR mutathatja is, de semmi garancia nincs, mert a hcg mindenkinek egyéni ütemben termelődik. Egyébként semmilyen előzmény nem indokolja, hogy a nemvárt vérzés előtt tudni kelljen a kezdődő terhességről. A méhenkívüli - ha neadj isten megint előfordul - úgysem látható 3+ hetes terhesen, a progeszteronpótlás meg csak ismert, igazolt progi elégtelenségnél kell, de az esetek 95%-ban placebóként adják.
2019. jan. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

clear blue az csak 25-os,szerintem attol erzekenyebb a Predictor Early, mert az 10-es

Nem vart elott 5 nappal nem hiszem,hogy barmelyik teszt mutatni

Inkabb kerj HCG tesztet verbol,ha ennyire fontos,hogy mielobb megtudd!

2019. jan. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Viola teszt tudtommal 10es erossegu terhessegi teszt igy hamarabb kimutatja az esetleges terhesseget mint a clearblue
2019. jan. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A korhazban nekem csinaltak verbol es vizeletbol is tesztet, az apolo csajszi azt mondta, hogy ami a korhazban van terhessegi teszt az nagyon erzekeny pont azert mert vannak bizonyos beavatkozasok amit ha a nemvart elott vagy par nappal es lehet terhes maradtal nem lehet megcsinalni. Nekem volt mehtukrozesem es ezert teszteltek le, hogy 100% biztosak legyenek abban hogy veletlenul sem vagyok terhes.
2019. jan. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. jan. 24. 05:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Tegnap vettem Viola tesztet 12es erzekenysegu.

3,4 es voltam

2019. jan. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A 3.4 vegulis terhesség volt vagy az mit jelent ? Mi lett az eredmeny látom régi kérdés. Köszi
2023. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7es valaszolo, igen terhes voltam es mar 4 eves a kisfiam
2023. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha valaki esetleg rákeres később még erre a témára: nem ajánlom ezt a tesztet, iszonyú gyenge minőség. Menzesz előtt 3 és 4 nappal is teszteltem vele. Még 15 perc múlva is olyan halvány a csík, hogy alig észrevehető, főleg abban a borzasztó sárga tokban (azt le is törtem róla). Gyorsan leszaladtam még DM-be venni más teszteket a 2.alkalom után. A PredictorEarly és a legolcsóbb x-epil is erősebb, egyértelműbb csíkot mutatott.
febr. 18. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!