Járt-e valaki így?

Figyelt kérdés
Hosszú évek óta 31 napos szinte órára fix ciklus.Ez az első próbálkozós hónap 2 naponta szex. Most 4 nappal hamarabb megjött (durva görcsökkel, élénkvörös-sötétbordó, közepes mennyiség).Terhesség emiatt szerintem kizárt. Kémiai terhesség épp elmegy? Más tippem nincs. Nőgyógyász 1 nappal a vérzés előtt látott 7 mm-es méhfalvastagság volt, rákszűrést csinált, utána kezdődött a vérzés, először annak tudtam be de úgye utána nagyon felerősödött.

2019. jan. 23. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első védekezés nélküli hónap meg tudja borítani a megszokott dolgokat :)
2019. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy jártam, hogy minden "babaprojektnél" meghülyült a ciklusom. Szerintem lelki alapon. Nem szedtem előtte sose tablettát. Ha hamarabb jött, ha késett, a teszt mindig negatív volt, meg volt egyszer egy két hetes vérzésem is, akkor nődokihoz is mentem újra... szóval csak ennek tudom betudni. Egyébként statisztikailag az aktuális életkoromnak megfelelő normál időben, 3. ill. 8 hónap alatt összejöttek, és maradtak is végül. Úgyhogy minden jó, ha vége jó. :)
2019. jan. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 khniki ***** válasza:
100%
Csak meglepődött a szervezeted. :) Majd helyreáll, vagy jön a baba.
2019. jan. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok a kommenteket! :) Ilyen erős, darabos vérzésem szerintem még sosem volt.
2019. jan. 23. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!