Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átjárhatósági vizsgálat után...

Átjárhatósági vizsgálat után 5 nappal elkezdett fájni alul a hasam, és érzékeny. Lehet köze ahhoz, hogy voltam szoliban? Vagy ez a vizsgálat hatása?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt utána, de nem 5 nappal, közvetlen utána kb egy hétig. De szerintem a szoláriumhoz nem sok köze lehet... Nem lehet, hogy meghúztad vagy megerőltetted magad és azért fáj? Ha a vizsgálattól lenne szerintem előbb is fájt volna...
2010. jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem k.b. 2 hetig volt erzekeny. Neha erosebb fajasok voltak, maskor enyhebbek. Szerintem Neked is a vizsgalat miatt van. De megnyugtataskeppen fordulj a nogyogyaszodhoz.
2010. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!