Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhet a teherbeesés?

Babszi90 kérdése:

Sikerülhet a teherbeesés?

Figyelt kérdés
A héten volt peteérésem. Vasárnaptól máig tart. Minden nap együtt voltunk párommal amikor Híg vizes folyásom volt akkor is és amikor nyúlós tojás fehérje folyás volt akkor is. Tegnap azt mondta este a párom hogy a hüvely belül puha volt és nagyon szűk... Hasam alja tegnap délután szurkál és a derekam is fáj. Létezik hogy össze jött a babánk??
2019. jan. 25. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Mi is épp baba projektben vagyunk :) nekem 19 én volt elvileg peteérésem, nekem is fáj a derekam, feszül kicsit a hasam lent és kivilágosodott a mellbimbó udvar. Tökéletesen így kezdődött az előző terhességem is :) szorítok nektek is!!
2019. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia :) nagyon örülnénk neki. Én is szorítok nektek 🤞 reméljük mind a ketten pozitívat tesztelünk.
2019. jan. 25. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem most szerdán volt pozitív az ovulációs tesztem, probálkoztunk is rendesen előtte,utána,alatta :D

Remélhetőleg mindhármónk pozitívat fogunk tesztelni!!

Szurkolok csajok :x

2019. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bízzunk benne csajok :)
2019. jan. 25. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!