Garamvolgyialexa kérdése:

Ciszta után baba?!

Figyelt kérdés
Olyanok tapasztalatára lenne szükségem, akiknek volt petefészek cisztájuk( nem éppen pici) ,hogy még is sikerült e nekik a baba vagy felborult e a hormonháztartás? Nekem 3 hónapig nem is volt menstruációm!január elejétől abszolút nem védekezünk(jöhetne a baba) aztán január6.án megjött szépen az orvos azt mondta felszívódott a ciszta és vasárnap kellene megjönnie viszont egy hete a melleim fájnak nagyobbak...
2019. jan. 28. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ciszta után 3 hónappal fogant a lányom, de mem volt pontos a ciklus 26-22-32 napra jöttek meg a ciszta után, ami nem is volt kicsi, 65 mm, spontán távozott.
2019. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Petefészekciszta miatt volt egy leszívásom és azzal egybekötve egy egészségügyi küretem is. A ciszta teljesen felborult menstruációs ciklus miatt derült ki egyébként. A műtét után egy héttel jött meg az első vérzésem, erre az orvosom azt mondta, hogy nem lehetett rendes menstruáció, hiszen nem épülhetett fel egy héttel a küret után olyan méhnyálkahártya, ami leváljon, hanem a cisztából felszabaduló hormonok okozták. EZután egy 18, majd egy 25 napos ciklus következett. A harmadikban megfogant a babánk, most 16 hetes vagyok.
2019. jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De jó!! :) Gratulálok!! :) akkor valószínűleg nálam is beáll majd minden :)
2019. jan. 28. 16:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Ciszták mellett lettem terhes. Műtétre kellett befeküdnöm, itt az a szokás, hogy a főorvos megnéz minden felvett nőt (Zeg). Megvizsgált és azonnal leküldött UH-ra, 18 hetes terhes voltam. Addig csak gyógyszerrel jött meg... :)

Azóta szültem még egyszer :)

2019. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Óh :O csodababa :) :)
2019. jan. 28. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ciszta (jó nagy) műtétem, utána ki is újult, úgy lettem terhes. Simán kihordtam. Oké, nem 3 hónappal a műtét után lett pozitív a teszt, hanem kb. 2 év múlva (ebből 11 hónap próbálkozás). Ja, és az orvos szerint nálam csak a lombiknak volt esélye. :-P Ennyit erről. :-D
2019. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amikor a babák átírják a szakirodalmat :D nekem a lányom 3 évvel ezelőtt 2hónap után megfogant aztán tavaly szeptemberben elkezdtem szedni a fogamzásgátlót(egy levéllel plussz 6 szem fogyott el belőle) látóidegi ödémát okozott a gyógysuer szedésénél is egy hét volt amit nem véreztem majd nem jött meg és akkor mondták hogy cisztám is lett!!! És teljesen oda vagyok, hogy totál bekavart... elméletileg most vasárnap kellene megjönnie, de 2 hete leakar szakadni a derekam a melleimről nem is beszélve... úgy, hogy fogalmam sincs, hogy most mi van
2019. jan. 29. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!