Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesseg menstruacio utan?

Terhesseg menstruacio utan?

Figyelt kérdés

Utoljara szilveszterkor szeretkeztem, a menstruaciom elott 10 nappal. Ket nappal korabban, tehat aktus utan 8 nappal meg is jott, eros volt, kicsit erosebb,mint szokott talan,de szedtem antibiotikumot. A kovetkezo menstruaciom egy het mulva fog megjonni. Az elmult par napban gyakran faj a hasam es kicsit erotlen vagyok, erzem, hogy kezd ugyanugy fajni az egyik mellem, mint az elozo menstruacio elott 1-1,5 hettel. Kicsit hanyingeren is van.

Óvszerrel szeretkeztunk es nem bennem ment el. Lehetek igy terhes vagy csak a keves alvas miatt jelentkeznek ezek a tunetek (felevzaras,erettsegire jelentkezes)


2019. jan. 29. 06:48
 1/3 khniki ***** válasza:
100%
Az előző menzeszed óta védekeztetek, úgyhogy nem vagy terhes.
2019. jan. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elozo menzeszem ota nem voltubk egyutt mert tavkapcsolatban elunk
2019. jan. 29. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha megvolt és utána nem is szexeltél azóta, akkor mégis, szerinted, h lennél már terhes? -,-"

Nem, nem vagy terhes!

2019. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!