Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alacsony LH teszt mellet...

Alacsony LH teszt mellet lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Első babámmal elsőre terhes lettem. Most szeretnénk tesót. Múlt hónapban nem jött össze (nyák alapján tudom mikor van pé-m). Ebben a hónapban elkezdte használni uvo tesztet, szépen minden nap teszteltem és el is kezdett erősödni pont amikor a nyákom alapján pé-m lesz. Aztán egyszer csak teljesen negatív lett és a nyák is megszűnt. Lehetséges, hogy nem is volt pé-m? Hiába van nyák alapján pé, nem is biztos, hogy valójában van? 27-én kellett volna lennie, akkor a teszt halványan jelezte.


[link]

[link]



#terhesség #teszt #LH #uvo #uvoláció
2019. jan. 29. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia,próbálj valami érzékenyebb ovulációs tesztet használni, nekem is pl csak a 10es erősségű netről rendelt mutatta szépen!
2019. jan. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez 20 mIU/ml-es volt.
2019. jan. 29. 10:40
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyák objektívebb.
2019. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem nyák mindig volt, de PÉm csak aklor ha a teszt is mutatta.
2019. jan. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én úgy olvastam hogy ezek a tesztek amin szinte alig látszik vmi, mind negatívak. én is csinálom az ovu tesztet, nekünk is a kistesó nem akar összejönni.

Ugyanígy vagyok mint te, érzem a jeleket, a nyák, améhszáj változása, nekem erősen szúrkál is olyankor a petefészkem stb.

Az ovu tesztjeim pedig mind haloványak, tehát kicsit erősödik de erős egyértelmű pozi nem lesz.(mert az egyértelmű erős piros csík kéne legyen mint a kontroll)

Pedig van peteérésem.

Nem tudom, ezek a tesztek nekem furák, már nem igazán hiszek benne..

enyém kazettás , 20 as.

2019. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen sajnos tudom, hogy ez mind negatív, de úgy oltam vele, hogy erősödik és akkor napokon belül jó erős lesz, erre lett egy teljesen negatív, halványodás nélkül.

Igazából tudom, hogy csak az idő lesz ami igazolja, hogy mi történt. Két hét múlva vagy megjön vagy pozi teszt.

2019. jan. 29. 11:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Sosem volt full pozi lh tesztem. Erősödött aztán szépen halványult. Mondjuk én érzem is, szóval tudtam, hogy jól húzza be, csak nekem nem elég érzékeny a teszt. Drukkolok.
2019. jan. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem se erősödtek sose az LH tesztjeim úgy mint a kontroll 3 hónapig csináltam mire rájöttem hogy nekem akkor pozi mikor erősődik de nem erősebb mint a kontroll mint ahogy le van írva! 4. hónapban sikerült teherbeesnem most itt van a pociba :)
2019. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fajta Lh teszt nekem sosem volt pozi, mig egy másik mindig szépen kimutatta!
2019. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ma jobban utána olvastam ennek az One Step tesztnek... nem sok jó véleménnyel vannak róla, többet ilyet nem veszek. Szóval ebből kiindulva és, hogy ismerem a testem remélem két hét múlva pozit tesztelek. :)
2019. jan. 29. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!