Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alacsony LH teszt mellet...

Alacsony LH teszt mellet lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Első babámmal elsőre terhes lettem. Most szeretnénk tesót. Múlt hónapban nem jött össze (nyák alapján tudom mikor van pé-m). Ebben a hónapban elkezdte használni uvo tesztet, szépen minden nap teszteltem és el is kezdett erősödni pont amikor a nyákom alapján pé-m lesz. Aztán egyszer csak teljesen negatív lett és a nyák is megszűnt. Lehetséges, hogy nem is volt pé-m? Hiába van nyák alapján pé, nem is biztos, hogy valójában van? 27-én kellett volna lennie, akkor a teszt halványan jelezte.


[link]

[link]



#terhesség #teszt #LH #uvo #uvoláció
2019. jan. 29. 10:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10est kell belőle venni, az szépen kimutatja.

Azt pedig, h biztosra van e ovuláció, 100%-ra csak uh, vagy az ébredési hő mérése.

Én mindig együtt használtam. Külön-külön nem túl hasznos.

A teszt megmutatja, h mikor kellene, h legyen, mikor próbálkozik a test, a reggeli hő pedig, h tényleg megtörtént e.

Már másnapra 0,2°-ot felugrik.

2019. jan. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 momoka 2002 ***** válasza:
Probalj homerozni,meg most is elkezdheted. Hamagasan van a hod 36,5 folott valoszinu volt ovud. Es a nemvart napja korul is lathatod majd a leesest,vagy epp az ellenkezojet. Tojcsis nyak itan egyertelmuen szarazabb, kremesebb lett a valadek?
2019. jan. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Most teljesen összezavarodtam. 27-én a silány teszt plusz nyák alapján (mivel másnapra megszűnt) úgy éreztem hogy megvolt a pé. Közben tegnap előtt gombás fertőzésem lett (sztem a sok mosakodástól mert zavar szex után még másnap is a folyás ezért többször zuhizom). Na de az az érdekes, hogy most reggel nagy mennyiségű nyákom van... ma napközben veszek egy megbízható érzékeny ovi tesztet mert lehet, hogy még csak ma van pé. Már csak az aggaszt, hogy van ez a fertőzés (ami egyébként nem durva mert nem csíp, meg kezelem is) és nem tudom így együtt legyünk e. Vagy hagyjam a francba és majd következő hónap. Csak olyan nehéz, nagyon vágyom már a tesóra.

Az ébredési hővel azért sem próbálkozom mert sokminden befolyásolhatja, pl. hogy vagy 10 szer kelek és megyek a kisfiamhoz mert nagyon rossz alvó. De lehet megpróbálom.

2019. jan. 31. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!