Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség, most mi az igaz?

Terhesség, most mi az igaz?

Figyelt kérdés

Azt olvastam valahol hogy az a “jó/egészséges” jel ha rosszullétek jelentkeznek. Nem tudom ez mennyire tévhit?

Tervezzük a babát és előre félek a rosszullétektől. Egy két ismerősöm megúszta de aztán azt olvastam az a normális ha jelentkeznek a tünetek..



2019. jan. 29. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel rengeteg hormonális és egyéb változás zajlik le a szervezetedben, így teljesen normális a rosszullét - ilyen értelemben igen, egészséges. Van, akit viszont alig visel meg, nem jelentkeznek nála erős tünetek, attól még az ő terhessége is lehet teljesen normális és egészséges.


Nem kell előre félni, ki lehet bírni bárhogy is lesz.

2019. jan. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Azt olvastam valahol hogy az a “jó/egészséges” jel ha rosszullétek jelentkeznek."


Ezeket a médiumokat kerüld el.

2019. jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom egy percig nem voltam rosszul. Kb 8-15 hét között fáradt voltam de azért túlélhető volt. Teljesen átlagos könnyű terhességem volt.
2019. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem volta sosem rosszul. Nekem az egész terhességem alatt 2 dolog lett fura. Az egyik, hogy állandóan kívántam a kókuszt. Végig ettem a kókusz kekszeket, csokikat. kókusztejet ittam stb. Ez azért fura mert alapjáratban a szagát sem bírom, és nem szeretem a kókuszos dolgokat. Amint megszületett a fiam el is múlt a kókusz iránti szenvedélyem. A másik fura dolog 8 -dik hónapban jött.Állandó szomjúság gyötört. Állandóan innom kellett vizet, üdítőket, gyümölcsleveleket, még tonikot is ittam pedig azt nagyon utálom.
2019. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam rosszul, 3 makk egészséges gyerekem van. 😊
2019. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2 gyermekem van, 1 fiú 1 lány, és nem voltak rosszulléteim egyik terhességnél sem.
2019. jan. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Se nagymamám, se édesanyám nem volt rosszul egy percet sem, mindkettőjük szült két egészséges gyereket. Én kifogtam és az első 13 hétben eléggé szarul voltam, de nem látok összefüggést azzal, hogy emiatt lenne egészséges később egy baba. Sok más tényezőtől függ(het), de szerintem ettől pont nem, úgyhogy nehogy rosszul érezd majd magad, vagy elkezdj kombinálni, ha nem hánysz minden nap.:)
2019. jan. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi csajszik! Ment mindenkinek a zöld kéz! :)
2019. jan. 30. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!