Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, nők! Ha erőszakból...

Lányok, nők! Ha erőszakból foganna gyereketek, mit tennétek?

Figyelt kérdés
(A kérdés elméleti)
2019. jan. 30. 00:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Ha az abortuszt elitenem, nem vetetnem el hiszen ugyanolyan "gyerek" mint ami nem erőszakbol fogant.


De mivel ez nem így van, ezért a döntés arról szól, hogy ilyen traumaval képes lennék-e egy gyerek megtartására, a válasz pedig: nem.

2019. jan. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
A trauma miatt nem lennek kepes szeretni, tehat nem tartanam meg.
2019. jan. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Én elvetetném



Nem

Tidnék elbonatkoztatni, megszülni sem, így, hogxbtudom milyen egybterhesség, egybszúlés.

2019. jan. 30. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

*

Nem tudnék elvonatkoztatnii, hogy tudom milyen egy terhesség, egy szúlés

2019. jan. 30. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Ilyenkor a nőgyógyász (mikor veszi a látleletet) azonnal írja is fel az esemény utáni tablettát.

Ha ennek ellenére maradnék terhes, akkor se tartom meg. Nem vagyok se vallásos, se elvakult, egyszerűen úgy gondolom, hogy az abortusz pont ilyen esetekre lett engedélyezve.

Azt nem támogatom, mikor valaki bacik védekezni, és úgy jár abortuszra, mint más fodrászhoz.

2019. jan. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Valószínűleg nem lennék terhes. Nem tudnék felnevelni egy ilyen esetből származó gyereket már csak amiatt is mennék az eseményutániért, a látleletről-feljelentésről nem is beszélve.

Ha valami csodafolytán a tabi mellett is megmarad elvetetném.

2019. jan. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem hiszem, hogy kepes lennek megtartani .

Pedig nem volt abortuszom soha, el sem tudom kepzelni hogy legyen es nem azert, mert elitelem, szo sincs rola. Viszont negy veteles utan szuletett gyerekem, igy alapban nem lennek kepes onszantambol egyet en elvetetni, ha a ferjem lenne az apa.


De az eroszakbol fogant gyerek hiaba az enyem felig, de az apja egy allat, aki eletreszolo traumat okozott, felo, hogy csak azt az embert latnam benne es nem tudnek a sajatomkent tekinteni ra. Szerintem ebbe bele lehet orulni. Es nem csak nekem lenne nehez, hanem pl a ferjemnek is. Hogy varhatnam el tole, hogy szeresse, nevelje azt a gyereket, akihez nincs koze, sot, egy olyan ember vere, aki nekunk artott?

Szerintem erre nem csak en mennek ra.

Szoval barmennyire tavol all tolem az abortusz, de ilyen esetben azt hiszem, hogy azt valasztanam.

2019. jan. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok alapbol abortusz parti mert a kisbaba semmirol sem tehet. De igy nem lennek kepes arra, h szeressem. Mindenkepp elvetetnem. Ettol fuggetlenul ismerek olyat akit 15 evesen megeroszakoltak, megtartotta, es nagyon jo kapcsolata van a lanyaval.
2019. jan. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 khniki ***** válasza:
A saját traumánál még durvább, hogy hogyan mondod majd el a gyerekednek az igazat. Mert egyszer biztosan rákérdez majd...
2019. jan. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elvetetném.
2019. jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!