Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció elött 2 nappal...

Kitty29 kérdése:

Menstruáció elött 2 nappal teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Január 26 án kellett volna megjönnie 27én egyutt voltunk a párommal védekezés nélkül megszakításos védekezést sem alkalmaztunk lesz ami lesz alapon,de masnap dél előtt megjött a havim és a párom meg ilyedt hogy még korai lenne a ha babát válalnánk.Szerintetek mekkora az eselye hogy lesz ebből baba?nem szedek semmit 28 napos a ciklusom
2019. jan. 30. 05:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha rá 1 napra megjött, szerinted hogy estél volna teherbe?

Nem fél nap alatt történik, és ovuláció is kell hozzá.

2019. jan. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megjott vagyis nem estel teherbe, ez nem egy par ora alatt tortenik. Egyebkent az mi hogy "megszakitasos vedekezes sem alkalmazunk" nem is tudnatok mert az nem is vedekezes. Es jobb ha ezen tul vedekezni fogtok mert fogalmatok sincs rola hogyan megy vegbe egy ilyen folyamat, mik kellenek ehhez. Raadasul a hapsid ha megtortenik a baj siman le fog pattanni, az utolso percen jutott eszebe hogy neki nem kell baba. Ez a valo eletben nem igy megy.
2019. jan. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A párod basszus ne IJEDEZZEN könyörgöm, hanem védekezzen ha nem akar babát!!!! Te fogsz ott maradni a problémával, nem ő ...abortusz vagy egy nem kívánt gyerek...ez nem vicc !

(a kérdésre amúgy leírták előttem a választ, ha szex volt de másnap megjött akkor tuti nem vagy terhes)

Viszont nem biztonságos a mensi előtt napokkal se szexelni védekezés nélkül,mert van olyan hogy elcsúszik , eltolódik a ciklus !

Nekem pl általában 28-30 nap, de volt már nem egyszer, hogy vmilyen hatásra 35-40 is lett.

Így ki lehet számolni, hogy valószínű a peteérésem is 5-12 nappal később volt, azaz már a mensit vártam , holott még csak a ciklus közepénél tartottam.

A fiam is pl. a 20.napon "készült" , nem a 14.en (tutira mert csak akkor voltunk együtt azon a héten).

2019. jan. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-nak igaza van, nem lett baba valoszinuleg de eltolodhat a ciklus siman! Kicsi az esely de van hogy teherbe eshetsz. Amit csinaltok az nem vedekezes, ha a pasif ennyire fosik akkor vedekezzen.
2019. jan. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!