Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációm után 2 nappal...

A menstruációm után 2 nappal veszitettem el a szűzességem. Nem védekeztünk. Lehetek terhes? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
December 26-án múlt el, 28-án voltunk együtt, de nem élvezett belém. Az aktus után 16 nappal csináltam egy tesztet, negativ lett, rá két napra, a várt időben megjött a mensim, bár egy nagyon picit gyengébben, mint eddig, de eddig sem volt soha erős vérzésem. Mivel mégsem voltam nyugodt, 22 nappal az aktus után is csináltam egy hiperézékeny tesztet, reggeli vizeletből, negativ. Viszont tegnap este elkezdett feszülni a hasam, lehetek mégis terhes? Vagy ez csak hormonális?

2019. jan. 30. 13:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
megjott, a tesztek is negativak, nem vagy terhes. maskor egyszerubb megoldas vedekezni
2019. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert távol is álltál a középidődtől és ahogy írtad már megjött a mensid is de most legalább megtanulod hogy ez a stressz megéri hogy felelőtlen légy? na látod. Még szerencsés vagy ismertem olyat aki attól félt hogy terhes lett és a menstruációja sem jött meg mert ugye azt sokan elfelejtik hogy a nagy stressz több mint elég lehet hogy felboruljon az egész ciklus.
2019. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és hogy nem egyből leszidást kaptam :)
2019. jan. 30. 13:24
 4/13 anonim válasza:
88%
Nem vagy terhes. De a leszidás jogos, remélem érzed. Teherbe esel, elkaparják. Oké. Aztán utána lehet soha többet nem lesz babád. Igen, nem olcsó a koton. De a kéz, száj, nyelv ingyen van.
2019. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Okos dolog már szűzesség elvesztésnél nem védekezni és egyből terheségre gyanakodni.Most mázlid volt,de lehet legközelebb nem lesz.Védekezz!
2019. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem vagy terhes, nyugi. Nekem az első után kicsit megborult a mensim, én is azt gondoltam, hogy terhes vagyok, de mi védekeztünk is. Teszt persze negatív lett. Előtte mensi előtt sosem fájt a cicim pl, de mióta elvesztettem a szűzességem, mindig fáj, ebből is tudom, hogy meg fog jönni. Az első szex nagyon sok lánynál apróbb változásokat okoz, nem kell megijedni 🙂. Viszont ezentúl mindig védekezzetek!
2019. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Oszintén, minek szexelsz?
2019. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
A hasad már a sok idegtől feszül. Nyugodj meg végre. És soha ne csináld gumi nélkül, és tablettát se szedj soha, mert elhízol tőle mint egy malac!
2019. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Update: másodszor is megjött, rendes időben, megszokott mennyiség.

De 5 hét kemény méregtelenítő kúra ellenére sem csökken a hasam mérete, sőt, úgy érzem, hogy egyre nagyobb. Most megint félek. Lehet már kezdek paranoiás lenni. Szerintetek mi lehet? Mitől nő a hasam?

2019. febr. 20. 09:00
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz terhes.

Megjött 2x, negatívak a tesztek.

:) Az, hogy nő a hasad, az már más tészta.

Ne parázz, de máskor védekezzetek, mert nem számít, hogy 2 nappal a mensi után van aktus, vagy az, hogy nem élvezett beléd. Még az előváladéktól lehetsz terhes.

2019. febr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!