Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció után 1 nappal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció után 1 nappal mennyi az esély rá, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Menstruáció után(reggel még barnáztam, az volt a menstruáció vége, de este már nem) szexeltünk a párommal, és kiszakadt az óvszer elég rendesen, úgy hogy valószínüleg belém ment az egész...ma vettem be az 5.szem fogamzásgátlót(most keztem el életembe előszőr) a menstruáció 2. Napján kezdtem...mennyi az esély rá, hogy terhes vagyok?? Ez az eset tegnap történt.
2018. nov. 17. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Volt hasmenés, hányás? Ha nem, akkor egyenlő a nullával.
2018. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

lel. Hát ha akarsz babát akkor 50%ban kezdj el kalkulálni azzal, hogy félreteszel pénzt a babacuccokra.


Menstruáció alatt ugyan úgy tehetbe tudsz esni és mivel csak most kezdted el a fogamzásgátlót így semmit se véd.


Ha biztosra akarsz menni akkor irány az orvos esemény utániért, vagy imádkozz hogy kövi hónapban is jöjjön a mikulás.

2018. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátló mellett nem lehet esemény utánit bevenni.
2018. nov. 17. 18:16
 4/9 anonim ***** válasza:

hát beszéld meg a nőgyógyászoddal hogy mi a helyzet aztán hátha még is megeshet. Mert a fogamzásgátló elején vagy még. Nem tudom ilyenkor hogy müködik.


Mindenesetre mások hónapokig próbálkoznak, hogy teherbe essenek szóval elég kicsi az esélye hogy épp az első bakitok után teherbe ess de azért még is van. Szóval nem tudom..én nem igazán kockáztatnék ha nincs tervben baba. Ha valahogy még is teherbe esnél akkor már csak az abortusz fog tudni segiteni.

2018. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Ez az! Egyébként menstruáció alatt, nem lehet ugyan úgy teherbe esni! Van rá esély, de minimális.
2018. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan mensi után egy nappal estem teherbe. (onnan tudom, hogy utána fasírtban voltunk a párommal és nem volt szex amíg ki nem maradt a következő). Mondjuk én nem szedek fogamzásgátlót, nem tudom, az véd-e mensi alatt.
2018. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#2, ne beszélj csacsiságokat! A menstruáció után közvetlenül a teherbeesés valószínűságe rendkívül alacsony. A mai fogamzásgátló tabletták jelentős része az első naptól kezdve véd, a teherbeesés gyakorlatilag kizárt. Együtt ez a két dolog kizárttá teszi a terhességet.
2018. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a fogamzásgátló nem az első naptól véd ezért kell kiegészítő védekezés.


Illetve alacsony a teherbeesés de nem lehetettlen. ciklus közepén a legkönnyebb teherbe esni, a többinél nehezebb még se lehetetlen.

2018. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De az első naptól véd. Írja a tájékoztató. Nem tudsz mit csinálni, csinálj tesztet 3 hét múlva. De nem valószínű, hogy ebből tejesség lesz. Ez azért ennyire nem egyszerű.
2018. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!