Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napos késés fér bele a...

Hány napos késés fér bele a menstruációnál?

Figyelt kérdés
Augusztus végén abbahagytam a fogamzásgátlót, azóta csak megszakítással "védekezünk", tudom az nem igazi védekezés. Beállt a mens. Max 28 napra, vagy 28 vagy korábban, viszont holnap lesz a 28. Nap és még abszolút semmi jelem sincs, hogy meg akarna jönni. Tudom még korai aggódni, de valaki mondom tapasztalatot tanácsot, valami, ha esetleg nem jön meg ne egyen meg az ideg.
2019. jan. 30. 21:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja azt még hozzáteszem, hogy pár napja mikor együtt voltunk utána véreztem gyengén kicsit utána aztán semmi. Pedig nem durván szeretkeztünk
2019. jan. 30. 21:56
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen h hany nap fer bele, mert siman megjohet minden ok nelkul hamarabb, ill ki is maradhat .. ha a terhessegtol tartasz, akkor a vart menzesz elmaradasat koveto 1. nap reggelen mar megbizhato eredmennyel tesztelhetsz, attol biztosabban senki nem tudja megmondani neked, hogy varandos vagy e vagy sem. Ha a teszt negativ, de tovabbra sem jon meg, nehany nao mulva erdemes megismetelni, vagy orvoshoz fordulni.

Es egy tanacs a jovore nezve: ha nem akartok babat, akkor ne rizikozzatok ezzel a modszerrel, mert boven van eselyed igy is teherbeesni, aztan ha baj van, akkor jon az abortusz, vagy a kenyszerbol vallalt baba.

2019. jan. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem lenne gond ha jönne a baba, nem lenne kényszerből vállalt, már beszéltük, hogy semmi gond nem lenne ha jönne.
2019. jan. 31. 04:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hihető, mikor még nem is késik, de már megesz az ideg...

Nincs ilyen, hogy mennyit késhet. Bármennyit. Nem vagyunk gépek. Orvosilag rendben van még az is, ha évi egyszer ki is marad.

2019. jan. 31. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az utóbbi pár hónapban gyógyszer nélkül, magától beállt 29-30 napra. De előtte volt, hogy tartósabb ideig 35 napra jött meg. Az is előfordult párszor, hogy két hetet késett.

Szóval, amit leírtál, az teljesen normális.

2019. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!